Biżuteria & Zegarki

Share |
2012-01-17

VIP ROOM Infinity Italian Design

Pierwszy w Polsce VIP ROOM Infinity Italian Design. Niezwykłe miejsce, z dala od zgiełku galerii handlowych, w którym w luksusowych warunkach wybierzesz swoją unikalną biżuterię.

Od początku swojej obecności w Polsce marka Infinity Italian Design dokłada wszelkich starań aby jej klienci czuli się zawsze wyjątkowo, dlatego też do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i pełen profesjonalizmu.

Z biżuterią jest trochę jak z odzieżą, przemierzając bezkresne galerie handlowe nie sposób oprzeć się wrażeniu, iż wszędzie czeka na nas to samo. Pomimo setek marek i pozornie odmiennego stylu w tradycyjnych sklepach panuje nuda i niekończące powielanie się masowych trendów. W przypadku sklepów z biżuterią, których jest znacznie mniej, panuje niemalże całkowita unifikacja i w każdym z nich znaleźć możemy ten sam monotonny styl.


Infinity Italian Design przełamuje te skostniałe formy oddając do dyspozycji swoich klientów eleganckie katalogi pełne niespotykanych  i oryginalnych wzorów najwyższej klasy biżuterii.


Ponadto nasi klienci otrzymują niepowtarzalną możliwość pełnej personalizacji zamawianej biżuterii i stworzenia własnego stylu. Każdy produkt z kolekcji Exclusive może być indywidualnie dostosowany i zmodyfikowany na potrzeby i wedle gustu swojego przyszłego właściciela.


Teraz także, jako jedyni w Polsce oferujemy naszym klientom unikalną możliwość indywidualnego wyboru biżuterii w luksusowych warunkach, z dala od zatłoczonych sklepów, wścibskich przechodniów i podejrzliwych ekspedientów.


VIP ROOM Infinity Italian Design to niepowtarzalne miejsce, w którym w atmosferze relaksu i całkowitej dyskrecji można obejrzeć wybrane wzory biżuterii, uzyskać fachową poradę, spersonalizować swoje zamówienie, oraz odebrać zamówione precjoza.
Wyobraźcie sobie Państwo, że wybieracie pierścionek zaręczynowy lub kolie z brylantami z okazji rocznicy ślubu w galerii handlowej, gdzie poprzez witrynę sklepową jesteście wystawieni na widok setek oczu przypadkowych  przechodniów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to znajomy osoby, którą pragniecie obdarować, wówczas nici z niespodzianki.


VIP ROOM Infinity Italian Design to miejsce gdzie jesteście tylko Wy i Wasz indywidualny doradca, zatem każda niespodzianka jest z nami bezpieczna. Podobnie jak Wasza prywatność, ponieważ nikt nie wie co i za jaką kwotę zakupiliście.


Nasz VIP ROOM mieści się w Poznaniu w biurowcu przy ulicy Świerzawskiej 1 w pokoju 206. Z uwagi na wygodę wszystkich klientów konieczne jest wcześniejsze umówienie się na konkretny dzień i godzinę. Prosimy również pamiętać, iż nie jest to sklep ani salon sprzedaży i nie ma tam na stałe wystawionej biżuterii, w związku z czym umawiając się na spotkanie prosimy informować co chcielibyście Państwo aby Wam zaprezentowano.


Osobom, dla których nasz VIP ROOM jest nieosiągalny z uwagi na lokalizację polecamy kontakt z naszymi konsultantami oraz bezpieczne zakupy przez Internet.
Dzięki wysyłkowej oraz katalogowej dystrybucji poprzez wyspecjalizowanych konsultantów, nie generujemy dodatkowych kosztów i nasze ceny utrzymują się na maksymalnie niskim poziomie, co zwłaszcza w przypadku biżuterii inwestycyjnej ma kluczowe znaczenie.
 

Infinity Italian Design