Moda

Share |
2011-12-09

Modowy wieczór w bielskim Pasażu pod Orłem

W najbardziej luksusowej kamienicy w Bielsku – Białej „Pod Orłem” odbył się niepowtarzalny wieczór mody.

Podczas pokazu swoje kolekcje na wiosna – lato 2011 zaprezentowali: duet Paprocki & Brzozowski, Bartosz Malewicz oraz Maniewski Hair & Body. Imprezę poprowadził Conrado Moreno, a o muzyczne doznania zadbała Novika i Mr. Lex oraz Ada Szulc.


Wieczór rozpoczął się od przywitania Marka Kondrata, który tego właśnie dnia otworzył swoje Winarium w Pasaż pod Orłem. Po lampce wina, wszyscy goście przenieśli się do Sali Redutowej znajdującej się na piętrze budynku, gdzie jako pierwszy swoją kolekcję  zaprezentował Bartosz Malewicz – młody i utalentowany projektant, laureat i finalista wielu konkursów miedzy innymi Off Fashion Folk w Wielkim Mieście.


Następnie byliśmy świadkami wielkiego show fryzjerskiego w wykonaniu Macieja Maniewskiego – jednego z najbardziej cenionych stylistów fryzur w Polsce, właściciela ekskluzywnych salonów Maniewski Hair & Body. Oprócz strzyżenia na żywo, zaprezentował swoją najnowszą kolekcję fryzur, której dopełnieniem były kreacje „Teenagers” marki Kemon. Cały pokaz towarzyszył mu człon formacji Beats Friendly, czyli Novika i Mr. Lex – czołowy duet promujący muzykę house w naszym kraju. Największym zaskoczeniem dla wszystkich, był udział Ilony Felicjańskiej, która również pojawiała się na wybiegu.  


Jako ostatni zaprezentowali się Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Ich propozycja na wiosna – lato 2012 wzbudziła najwięcej emocji, nie tylko ze względu na piękne tkaniny, ale również dlatego, że był to ich pierwszy pokaz w Bielsku – Białej. Przy ich pokazie zachwyt wywołał również wygląd modelek, których fryzury kolejny raz przygotowywał wspomniany wcześniej Maciej Maniewski.


Na zakończenie, wszyscy goście mięli szansę wysłuchać recital Ady Szulc – finalistki programu „X Factor”, która specjalnie na tą okazję przygotowała kilka przebojów w zupełnie nowej aranżacji.
Następnie goście, przenieśli się na parter Pasażu, gdzie odbyła się mniej oficjalna część wydarzenia przygotowana przez Karczmę Nowy Rzym.

Zobacz więcej zdjęć >>