Biżuteria & Zegarki

Share |
2011-12-09

ROLEX przyciąga gwiazdy

Tylu wspaniałych zegarków znanej i cenionej na całej świecie marki ROLEX w jednym miejscu jeszcze nie było.

Edyta Herbuś, Małgorzata Socha, Aleksandra Kwaśniewska, Beata Sadowska, Beata Ścibakówna, Hubert Urbański i Robert Korzeniowski pojawili się na koktajlu połączonym z premierą nowych modeli zegarków ROLEX, zorganizowanym przez markę W.KRUK.

W środę, 7 grudnia, Dom Dochodowy w Warszawie zgromadził liczne grono wielbicieli luksusowych zegarków, których wyjątkowa kolekcja przyjechała specjalnie na ten wieczór prosto ze Szwajcarii.  


 

Tylu wspaniałych zegarków znanej i cenionej na całej świecie marki ROLEX w jednym miejscu jeszcze nie było. Do Polski trafiła bowiem specjalna, limitowana kolekcja zegarków, która przyjechała prosto z centrali ROLEX ze Szwajcarii.

Wśród nich między innymi: zegarek męski GMT-Master II, którego koperta i bransoleta wykonane są w całości z 18 ct białego złota a na kopercie znajduje się 76 brylantów o łącznej wadze 0,87 ct. Cena zegarka to ponad 294 tys. zł, dostępny wyłącznie na indywidualne zamówienie.

Panie z kolei zachwycały się modelem Lady Datejust Special Edition, który ozdobiony jest 374 brylantami o łącznej masie 2,73 ct. Cena zegarka przekracza 287 tys. zł, również dostępny na zamówienie.

Podczas koktajlu odbyła się także premiera nowych modeli zegarków ROLEX takich jak:


- Cosmograph Daytona – w różowym złocie i ceramicznym pierścieniu
- Submariner – pierwszy zegarek z oznaczeniem wodoszczelności do 100 metrów, następnie wzmocniony opatentowaną funkcją korony trop-lock, dzięki której wodoszczelność wzrasta do 300 metrów.
- Explorer II – którego dodatkowa wskazówka jest cennym dodatkiem, pozwalającym speleologom i polarnikom oddzielić dzień od nocy
- Yach-Master II – opracowany w odpowiedzi na potrzeby zawodowych żeglarzy. To pierwszy na świecie zegarek posiadający wbudowany wsteczny stoper odliczający, co pozwala na idealną synchronizację z momentem rozpoczęcia każdych regat.
- GMT-Mater II – opracowany we współpracy z linią lotniczą Pan Am w odpowiedzi na potrzeby pilotów międzynarodowych
- Datejust – Koperta i bransoleta wykonane są ze stali i 18ct żółtego złota, pierścień wysadzany jest 46 brylantami najwyższej jakości o łącznej wadze 0,67 ct.

Zegarki te dostępne są w salonach W.KRUK na Placu Trzech Krzyży i na Placu Konstytucji w Warszawie oraz w Silesia City Center w Katowicach.

Na koktajlu goście bawili się przy Single Malt Whisky marki Singleton, którą dostarczyła firma Diageo.

W.KRUK jest oficjalnym przedstawicielem marki ROLEX w Polsce od 2004 r. Pierwszy butik tej marki pojawił się w salonie W.KRUK na Placu Trzech Krzyży w Warszawie w 2010 r. Drugi butik otwarto w październiku br. w Silesia City Center w Katowicach. Zegarki ROLEX dostępne są również w salonie W.KRUK na Placu Konstytucji w Warszawie. ROLEX, który jest symbolem precyzji, elegancji i potęgi sam wybiera swoich partnerów biznesowych na całym świecie oraz wiąże się wyłącznie z rzetelnymi markami na danym rynku.

 

W.KRUK