Nieruchomości

Share |
2011-09-06

Apartament w Klimt House nagrodą w turnieju golfowym

Luksusowy apartament w Klimt House o wartości blisko miliona złotych to nagroda w konkursie „Hole In One” ufundowana przez Echo Investment.

Konkurs towarzyszy 10. Turniejowi Golfa Eurobuild CEE, który odbędzie się na początku września na Mazurach.

Wielu golfistów marzy o zdobyciu dołka jednym celnym strzałem, czyli o „Hole In One”. Tym razem naprawdę warto się postarać - apartament w stołecznym Klimt House to najcenniejsza nagroda w historii turniejów golfowych organizowanych do tej pory w Polsce.

 

„Przed nami wielkie emocje. Wizja posiadania prestiżowego apartamentu w Warszawie z pewnością przyciągnie wielu śmiałków” - mówi Peter Bronson, pochodzący z USA zawodowy golfista, zwycięzca wielu prestiżowych turniejów. „Miejmy nadzieję, że wartość nagrody nie będzie rozpraszać zawodników” - dodaje z uśmiechem.

Apartament na warszawskim Mokotowie może stać się własnością każdego uczestnika konkursu „Hole In One” towarzyszącemu 10. Turniejowi Golfa Eurobuild CEE. Impreza odbędzie się 9 września w Mazury Golf & Country Club w Naterkach koło Olsztyna.

Klimt House to apartamentowiec na warszawskim Mokotowie. Nazwa obiektu i charakter jego wnętrz nawiązują do twórczości Gustawa Klimta - malarza i grafika wiedeńskiej secesji. Więcej informacji na www.klimthouse.pl.

Więcej informacji dotyczących turnieju znajduje się na stronie organizatora - firmy Eurobuild.

Klimt House