Usługi

Share |
2011-05-19

Yehuda Berg Pure Sky Club

17. maja w Warszawie, w Pure Sky Club odbyło się seminarium z Yehudą Bergiem - autorem bestsellerów, współwłaścicielem Kabbalah Centre International, nauczycielem dobrych praktyk biznesowych.

Spotkanie zaplanowane zostało w ramach współpracy z Fundacją Business Gym Global, która powstała w celu przywrócenia kluczowych wartości w biznesie oraz działania na rzecz rozwoju gospodarki.


Wizyta Yehudy Berga w Pure Sky Club związana jest z promocją jego nowej książki „Możesz Zmienić Wszystko” - postępowego przewodnika po zmianach w życiu osobistym, które nie są bez znaczenia dla przemian globalnych – także tych dotyczących biznesu. Obecność światowej sławy gościa w klubie biznesowym Pure Sky Club nie jest przypadkowa. Zależy nam na tym, by nasi członkowie mogli śledzić na bieżąco z najnowsze kierunki, w których zmierza biznes. Dlatego właśnie organizujemy cykliczne spotkania poświęcone różnym gałęziom gospodarki, ekonomii i biznesu. Chcemy, by w ten sposób klubowicze wzbogacali swoją wiedzę o najnowsze trendy oraz poszerzali sieć zawodowych kontaktów - mówi James Balfour, współwłaściciel i dyrektor zarządzający Pure Sky Club.


W Pure Sky Club - pierwszym w Polsce, ekskluzywnym klubie biznesowym, łączącym biznes rozrywkę i odpoczynek - prowadzone są liczne spotkania networkingowe i panele dyskusyjne. W zależności od charakteru spotkania, członkowie Pure Sky Club mogą korzystać z dziewięciu sal konferencyjnych oraz sali do pokazów filmowych. Do dyspozycji klubowiczów pozostaje dwupoziomowy koktajlbar w kształcie półokręgu z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy oraz restauracja serwująca dania z różnych kręgów kulturowych. Wyczerpujący dzień pracy, pełen wyzwań, klubowicze ich goście mogą zakończyć relaksem w kompleksie SPA lub przestrzeni chilloutowej wyposażonej w kominek, wygodne kanapy i szezlongi, która jest idealnym miejscem na odpoczynek przy popołudniowym drinku.


Yehuda Berg jest przedstawicielem Kabbalah, autorem bestsellerów takich jak: True Prosperity, The Power of Kabbalah, The 72 Names of God. W roku 2007 został uznany przez Newsweek czołowym autorytetem w skali światowej w dziedzinie ruchu kabalistycznego. Znalazł się także w pierwszej piątce na liście America's Top 50 Rabbis . W roku 2009 członkowie inicjatywy The Gentlemen’s Fund czasopisma GQ wyróżnili go tytułem Inicjatora Zmian w dziedzinie edukacji.
 

Pure Sky Club