Nieruchomości

Share |
2010-10-20

Luksusowa Marka Roku 2010 dla Woronicza Qbik

Inwestycja Woronicza Qbik realizowana przez Ghelamco Residential na warszawskim Mokotowie otrzymała  prestiżową statuetkę w konkursie Luksusowa Marka Roku 2010.

Belgijski deweloper zdobył wyróżnienie w kategorii „Projekty Mieszkaniowe”. Wśród pozostałych nagrodzonych znalazły się m.in. BRE Private Banking & Wealth Management, Ewa Minge, Bożena Batycka oraz dr Irena Eris.

Tytuł Luksusowej Marki przyznawany jest firmom, których produkty i usługi odpowiadają najwyższym standardom i są skierowane do najbardziej wymagających klientów. Inwestycja Woronicza Qbik jest pierwszym stołecznym kompleksem mieszkaniowym stworzonym w koncepcji soft loftów, czyli mieszkań  o charakterze tradycyjnych loftów, ale budowanych od podstaw. Projekt wyróżnia unikalna architektura autorstwa znanego amerykańskiego architekta Guy Perry'ego. Inwestycja łączy w sobie niebanalny, industrialny wygląd z wysokim standardem i komfortem oferowanym przez nowoczesne budownictwo.

 

Zgodnie z założeniami stylistyki loftów wszystkie lokale w kompleksie charakteryzować będą: przestrzeń, duże, panoramiczne okna i proste formy. W mieszkaniach dwupoziomowych wysokość w części dziennej dochodzić będzie nawet do 6 metrów.

Inwestycja Woronicza Qbik to nowość na polskim rynku – mówi Anna Krystecka, Marketing & PR Manager Ghelamco Poland. Projekt skierowany jest do wszystkich, którzy cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania i chcą mieszkać inaczej. Woronicza Qbik to propozycja doceniana zwłaszcza przez indywidualistów, którzy zawsze starają się czerpać z życia jak najwięcej – dodaje Krystecka.

W inwestycji powstanie 350 mieszkań, w tym 183 dwupiętrowych loftów oraz 167 mieszkań jednopoziomowych. Z myślą o przyszłych mieszkańcach firma Ghelamco Residential zaplanowała lokale o bardzo zróżnicowanym metrażu – od 32 m2 do 206 m2. Ceny w inwestycji zaczynają się od 8 500 zł za m2. Projekt Woronicza Qbik zostanie oddany do użytku w 2012 r.Pierwsze miejsce w konkursie na Luksusową Markę Roku jest kolejnym wyróżnieniem przyznanym firmie Ghelamco Residential. W styczniu 2009 r. zrealizowany przez dewelopera wrocławski projekt Rezydencja Tumska został uznany przez redakcję magazynu „Apartamenty i Mieszkania” za najlepszą inwestycję mieszkaniową na Dolnym Śląsku i otrzymał nagrodę „Kryształowego Apartamentu 2008”