Elektronika

Share |
2010-09-22

Samsung – różowe telefony, Gwiazdy a to wszystko dla „Amazonek”

Już 1 października na stronie internetowej biegu Samsung Irena Women’s Run (www.run.samsung.pl) rozpocznie się aukcja niezwykłych różowych telefonów.

Jak co roku firma Samsung wspiera „Amazonki” dedykując im limitowaną serię produktów, jednak tym razem to wydarzenie jest podwójnie wyjątkowe! Samsung zaprosił do współpracy 13 znanych i pięknych kobiet by poprzez złożenie podpisu na telefonie przyłączyły się do akcji i tym samym wsparły tak jak Samsung wszystkie kobiety dotknięte chorobą raka piersi.Na różowych telefonach z limitowanej edycji autograf złożyły:

Katarzyna Cichopek
Agnieszka Chylińska
Anna Dereszowska
Edyta Górniak
Edyta Herbuś
Krystyna Janda
Kayah
Joanna Krupa
Aleksandra Kwaśniewska
Joanna Liszowska
Danuta Stenka
Irena Szewińska
Grażyna Wolszczak


Grażyna Wolszczak: „Każdej z nas powinien być bliski temat walki z rakiem piersi. Dlatego od razu zgodziłam się złożyć autograf na różowym telefonie marki Samsung. Cieszy mnie fakt, że poprzez ten prosty gest mogę pomóc kobietom, które zostały dotknięte chorobą”.

Edyta Herbuś: „Mój udział w różowej akcji Samsunga jest symbolem dobrych intencji i pozytywnej energii skierowanej do wszystkich kobiet świata, które zmagają się z chorobą”.


„Samsung Electronics Polska to firma społecznie odpowiedzialna, która kojarzona jest z wieloletnim zaangażowaniem na rzecz walki z rakiem piersi. Dlatego, tak jak ostatnio przy okazji biegu Irena Women’s Run, tak i teraz postanowiliśmy przekazać całkowity dochód z aukcji różowych telefonów na Stowarzyszenie „Amazonki” i budowę Domu Chorych na Raka” – podsumowała Blanka Fijołek, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Aukcja rozpocznie się 1 października o godzinie 10.00 i potrwa do północy 24 października 2010 r. Do licytacji zapraszamy osoby pełnoletnie, które uprzednio zalogują się na stronie biegu Samsung Irena Women’s Run.

Samsung S5530 – 11.5 milimetra użytecznościNajnowszym modelem S5530 Samsung pokazuje jak smukły może być telefon komórkowy. Kompaktowe wymiary najnowszego slidera idą w parze z pakietem społecznościowych i multimedialnych funkcjonalności. Samsung S5530 zapewnia dostęp do wygodnego komunikatora Parlingo, popularnych serwisów społecznościowych m.in. Facebook i Twitter oraz całej gamy możliwości, które docenią miłośnicy muzyki i fotografowania. Za najwyższą jakość muzycznej rozrywki odpowiadają: radio FM, odtwarzacz MP3, funkcja Rozpoznawania muzyki oraz zaawansowana technologia DNSe. Natomiast aparat 3.2 MPix z opcją Wykrywania uśmiechu, Zdjęć panoramicznych oraz nagrywaniem wideo pozwoli urozmaicić fotograficzne zbiory i nie tylko.