Usługi

Share |
2010-01-07

AFTER WEDDING PARTY 2010

Już wkrótce odbędzie się najbardziej wyczekiwana impreza karnawałowa roku - After Wedding Party.

Ten unikalny i jedyny taki bal w Polsce w strojach ślubnych odbędzie się w tym roku 6 lutego w Hotelu Polonia Palace w Warszawie oraz 13 lutego w hotelu andel’s w Łodzi. Na imprezę organizowaną przez firmę Fajne Wesele przyjeżdżają pary z całej Polski, które niedawno wzięły ślub i mają ochotę ponownie założyć swoje stroje ślubne oraz udać się na bal rodem z bajki. W imprezie mogą oczywiście wziąć udział pary, które wzięły ślub kilka, a nawet kilkanaście lat temu. Obowiązują na niej jednak bezwzględnie stroje ślubne.

 


Uczestników imprezy czeka:
· Zabawa przy dobrej muzyce
· Liczne konkursy z nagrodami
· Pokazy tańca
· Profesjonalna obsługa fotograficzna (aranżowane zdjęcia indywidualne)
· Karnawałowe menu w formie bufetu przez całą noc, a wino do białego rana


Pierwsza w Polsce impreza After Wedding Party została zorganizowana w 2009 roku przez firmę Fajne Wesele, a jej pierwsza edycja wzbudziła ogromne zainteresowanie nie tylko uczestników, ale i mediów. Na balu w Hotelu Polonia Palace bawiło się kilkadziesiąt osób w strojach ślubnych. Były suknie, piękne wnętrza, świetna zabawa, dobre humory, wspaniali goście i masa atrakcji. Ekipy telewizyjne programu Dzień Dobry TVN oraz telewizji Wedding TV opuściły imprezę dopiero po godzinie drugiej rano. Atmosfera była tak niezwykła, a zabawa intensywna, że nie chciało się wychodzić. Powstał świetny materiał – przyznają operatorzy (materiał dostępny na stronie internetowej www.dziendobrytvn.plejada.pl).

 

 

Uczestnicy balu również byli entuzjastycznie nastawieni. Nie przypuszczaliśmy nawet, że kiedykolwiek ubierzemy się tak po raz kolejny. A jednak stało się i nie bez wzruszenia przygotowywaliśmy się do tego balu! – relacjonowało młode małżeństwo.
Tyle par młodych w jednym miejscu, lśniące suknie ślubne, wytworne fraki i smokingi. Atmosfera
niepowtarzalna, po prostu nie do opisania. Gdy wracaliśmy taksówką do hotelu, taksówkarz był mocno zdziwiony, że tyle par młodych kierowało się w stronę hotelu, a później wyjeżdżało spod niego. Najpierw myślał, że to wesele, jednak później usłyszał o imprezie w radiu i wszystko było jasne. Kiedy opowiadaliśmy naszym znajomym o tej imprezie powszechne było zdziwienie, ale również zachwyt i fascynacja, że taka impreza się odbędzie i że bierzemy w niej udział. Jeżeli w przyszłym roku uda mi się zmieścić w sukienkę ślubną wybierzemy się ponownie
– opowiadali Monika i Damian.


I rzeczywiście w tym roku wiele par wybiera się ponownie na After Wedding Party.

Impreza odbędzie się zarówno 6 jak i 13 lutego w Warszawie, nie w Łodzi. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem imprezą w Warszawie i tworzącą się już listą rezerwową, a jednocześnie brakiem tak dużego zainteresowania After Wedding Party w Łodzi, w porozumieniu z firmami współpracującymi organizator postanowił przenieść imprezę z Łodzi do Warszawy.

Oznacza to, że będziemy bawili się w strojach ślubnych dwa weekendy pod rząd w Warszawie, w Hotelu Polonia Palace.

Zapraszamy wobec tego wszystkich, którzy chcą jeszcze wziąć udział w imprezie do rezerwacji miejsc na 13 lutego.
 

Wszystkich zainteresowanych balem odsyłamy na stronę www.AfterWeddingParty.pl.

Cena biletu: 350 zł (za parę)