Finanse & Prawo

Share |
2009-12-07

Światowe Giganty – bezpieczna inwestycja na globalnym rynku akcji

Bank Millennium wprowadza do oferty Lokatę Inwestycyjną Światowe Giganty, dającą możliwość osiągnięcia zysku w wysokości 10% w skali roku.

 

Bank Millennium wprowadza do oferty Lokatę Inwestycyjną Światowe Giganty, dającą możliwość osiągnięcia zysku w wysokości 10% w skali roku.

Bank Millennium proponuje Klientom kolejną lokatę inwestycyjną, umożliwiającą uzyskanie ponadprzeciętnego zysku. Lokata Inwestycyjna Światowe Giganty oparta jest o koszyk akcji sześciu wiodących w swoich branżach międzynarodowych spółek: Toyota, McDonald’s, Sony, Deutsche Telekom, Nokia oraz Pepsico.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie ofertą lokat inwestycyjnych, proponujemy Klientom produkt umożliwiający inwestowanie na światowym rynku akcji i osiągnięcie atrakcyjnego zysku przy pełnej gwarancji kapitału w dacie zapadalności lokaty – mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium.

Zysk z lokaty wyniesie 10%, jeśli ceny akcji przynajmniej pięciu z sześciu wymienionych spółek w dniu ostatecznej obserwacji będą na poziomie równym lub wyższym od poziomu początkowego. W okresie subskrypcji kapitał generuje odsetki w wysokości 4% w skali roku.

Najważniejsze cechy Lokaty Inwestycyjnej Światowe Giganty:


100% gwarancji zainwestowanego kapitału w dacie zapadalności
Możliwość osiągnięcia 10% zysku z kapitału po roku inwestowania
Możliwość zainwestowania w największe międzynarodowe spółki bez ryzyka giełdowego
Możliwość dywersyfikacji portfela
Połączenie zalet lokaty bankowej i funduszu inwestycyjnego
Brak opłat związanych z otwarciem lokaty inwestycyjnej.

Lokatę Światowe Giganty można założyć we wszystkich oddziałach Banku Millennium oraz poprzez system bankowości internetowej Millenet.

Pozostałe informacje o produkcie:
Okres subskrypcji: 01.12.2009 r. - 29.12.2009 r.
Okres inwestycji: 30.12.2009 r. - 30.12.2010 r.
Obserwacja początkowa: 30.12.2009 r.
Obserwacja końcowa: 27.12.2010 r.
W przypadku zerwania lokaty przed terminem zapadalności, a po rozpoczęciu inwestycji, pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 3% wartości inwestycji
Waluta inwestycji: PLN
Kwota minimalna: 5000 PLN.