Wystrój & Dekoracja

Share |
2017-01-27

Aurora Technika Świetlna na prestiżowych 4 Design Days w Katowicach

Jako wyłączny dystrybutor firmy Astro Lighting, brytyjskiego producenta oświetlenia, podczas 4 Design Days zaprezentujemy kolekcję oświetlenia z wysokimi klasami szczelności IP44 oraz IP65 przeznaczoną do łazienek oraz kuchni. 

Wszystkie lampy Astro charakteryzują się wyważonym, eleganckim designem oraz czystą, prostą formą.

 

 

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do oświetlenia łazienkowego, są to również kolekcje oświetlenia dedykowanego do wnętrz. I te również będziemy prezentować podczas 4DD.

 

Jeśli chodzi o nowości, to na przełomie roku swoją premierę miała kolekcja oświetlenia zewnętrznego Costal Collection. Są to oprawy wykonane w całości ze szlachetnego stopu mosiądzu. Dzięki temu są odporne na warunki atmosferyczne oraz na wysokie zasolenie charakterystyczne dla wybrzeża. Nie oznacza to jednak, że są to oprawy wyłącznie zewnętrzne. Dzięki wysokim klasom szczelności idealnie sprawdzą się jako oświetlenie łazienkowe. Myślę, że kolekcja ta szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom przechyłów lub loftowych klimatów.

 

Kolejną nowością są kinkiety Edge Reader. Utytułowany między innymi na targach we Frankfurcie kultowy już kinkiet Edge doczekał się swojej wersji do czytania. Myślę, że będzie to hit tego sezonu.

 

 

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska podczas imprezy 4DD.

4DD 16-19 lutego 2017, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice

 

AURORA Technika Świetlna

AURORA Technika Świetlna