Elektronika

Share |
2015-01-20

Sterna Polska laureatem Statuetki dobroczynności SOS Wioski Dziecięce

16 stycznia w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się gala charytatywna, na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Na uroczystości przeprowadzona została licytacja unikatowych obrazów ze stron kalendarza Businesswoman 2015, dochód przeznaczony został na wsparcie stowarzyszenia pomagającego potrzebującym dzieciom.

Na gali wręczone zostały Statuetki dobroczynności SOS Wioski Dziecięce 2014. Laureatami nagrody były firmy angażujące się w projekt pomocy stowarzyszeniu. Wśród nagrodzonych była firma Sterna Polska – wyłączny dystrybutor marki Laurastar w Polsce, która od początku wsparła projekt pomocy Wioskom Dziecięcym. Statuetkę w imieniu firmy odebrała Agnieszka Sterna właściciel firmy Sterna Polska oraz dyrektor marketingu Laurastar w Polsce.

 

 

Firma aktywnie zaangażowała się w udział w tym wydarzeniu zostając partnerem akcji oraz jednym ze sponsorów kalendarza. W sesji zdjęciowej do tegorocznej edycji kalendarza wzięły udział kobiety biznesu oraz znane i cenione osoby ze świata mediów, kina oraz kultury. Wśród nich byli m in. Karol Okrasa, Marian Dziędziel, Mieczysław Szcześniak, Zbigniew Wodecki, Szymon Bobrowski, Cezary Pazura ora Robert Janowski. Dochód ze sprzedaży obrazów oraz kalendarza przekroczył 46 tys. PLN, a za wspaniały poziom licytacji zadbał Artur Barciś. Płótno, ze zdjęciem otwierającym tegoroczną edycję kalendarza, na którym widnieje system do prasowania Laurastar GO, po zaciętej licytacji nabył Rafał Sterna prezes firmy Sterna Polska.

 

 

- Jest nam niezmiernie miło uczestniczyć w takim wydarzeniu, zawsze z przyjemnością wspieramy akcje, które mają na celu pomoc potrzebującym, a w szczególności dzieciom. Cieszy nas fakt, że do akcji przyłączyło się tak wiele osób i firm, które chcą pomagać – mówi Agnieszka Sterna dyrektor marketingu Laurastar w Polsce. Statuetka dobroczynności to dla nas duże wyróżnienie oraz wielka radość, że nasza firma mogła dołożyć swoją cegiełkę na ten szczytny cel – dodaje.

 

Podczas gali odbyły się pokazy artystyczne przygotowane przez dzieci będące pod opieką Wiosek Dziecięcych. Ponadto zaprezentowano pokazy mody marek: Monica Nera, Patrizia Pele, Nina Basco, SKHOOP, Onde Fashion, oraz LATTORE. Galę poprowadził Karol Strasburger a pomysłodawcą akcji był magazyn Businesswoman&life.

 

 

Większą relację z wydarzenia można zobaczyć na stronie www.laurastar.pl.