Wystrój & Dekoracja

Share |
2015-01-15

Szkolenie dla architektów krajobrazu i ogrodników

Szkolenie praktyczne z budowy ogrodów.

27 marca 2015 roku rozpocznie się kolejna edycja szkoleń praktycznych dla architektów krajobrazu i ogrodników. Szkolenie skierowane jest dla amatorów jak i profesjonalistów, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności praktyczne w zakresie ogrodnictwa. 

 

 

Na placu budowy pod okiem profesjonalnych trenerów, uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. jak zbudować system automatycznego nawadniania, prawidłowo założyć drenaż i odwodnienie w ogrodzie, jak przygotować teren i założyć trawnik z rolki oraz z siewu, jak prawidłowo nasadzać rośliny oraz układać kostkę granitową oraz place ogrodowe z kamienia. Na szkoleniu, specjalista od technologii wodnej ogrodu, zaprezentuje również krok po kroku jak profesjonalnie założyć zbiornik wodny w ogrodzie. 

Wszyscy uczestnicy szkolenia samodzielnie wykonują każdy z etapów budowy ogrodu pod nadzorem i przy pomocy prowadzących. Każdy otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych, certyfikat ukończenia  kursu oraz zakup artykułów do budowy ogrodów i terenów zieleni w cenach hurtowych w sklepie www.oczkawodne.co

 

Koszt szkolenia to 500 zł netto od osoby. Zapisy pod numerem 506 71 71 72 lub 22 610 17 72 oraz przez e-mail: pracownia@gordostudio.com.