Wystrój & Dekoracja

Share |
2014-06-23

Szósta Noc z Designem

Wzornictwo, stylistyka, estetyka, wygląd – takie synonimy designu znajdziemy w słowniku wyrazów bliskoznacznych. Uczestnicy Nocy z Designem mogli na własne oczy przekonać się czym jest on w praktyce. Wydarzenie miało miejsce 12 czerwca we wrocławskiej Galerii Wnętrz DOMAR.

To była niezwykła noc! Od godz. 20:00 na gości DOMARU czekało 9 wystaw tematycznych (m.in. Design półkowy, Przestrzeń łazienki, Skrawki skórki), a także konkursy, prezentacje i wernisaże.

Na trzech poziomach galerii zaprezentowano nie tylko meble, artykuły wyposażenia wnętrz i dodatki, ale także przedmioty codziennego użytku (takie jak kosmetyki i produkty spożywcze) wyróżniające się intrygującymi opakowaniami. Tego dnia poznaliśmy także laureatów konkursu Dobry Design 2014. 

 

 

Uczestnicy wydarzenia przekonali się także, że z dobrej jakości tapety można... „uszyć” niebanalną sukienkę.


Dla uczestników wydarzenia firma Parkett Service (dystrybutor dębowych podłóg Chapel Parket) przygotowała ekspozycję drewnianych posadzek. W sklepie mieszczącym się na parterze wrocławskiej Galerii zaprezentowano m.in. nowe serie podłóg firmy Chapel Parket Polska, a także dobrze znane i cieszące się popularnością kolekcje z oferty tego przedsiębiorstwa.

- Tego typu wydarzenia to świetna okazja, by bez pośpiechu zapoznać się z ofertą producentów, porozmawiać z nimi i dopytać o szczegóły. Na co dzień nie zawsze jest to możliwe. Oprawa Nocy z Designem sprawia, że wieczorna wizyta w Galerii staje się spotkaniem towarzyskim, podczas którego można poznać nowe trendy i ludzi, którzy je wyznaczają - podkreśla Paweł Bekas z firmy Chapel Parket Polska.

Muzycznym gościem wydarzenia była Natalia Lubrano. Noc z Designem zainaugurowała 6. edycję Designu Udomowionego - cyklu wystaw, spotkań i warsztatów, która potrwa do 30 czerwca.

 

Chapel Parket Polska

 

Chapel Parket Polska