Elektronika

Share |
2014-01-16

Podwójny sukces marki Laurastar

Laurastar Pulse Silver został nagrodzony w konkursie Dobry Design 2014 otrzymując tytuł Dobry Design 2014 i Nagrodę Konsumenta.

Dobry Design to konkurs organizowany przez magazyn „Dobrze Mieszkaj” oraz portal dobrzemieszkaj.pl. 120 architektów – członków jury nagrodziło 53 produkty w 11 kategoriach konkursowych. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych na polskim rynku rozwiązań w zakresie wyposażenia i wystroju wnętrz. W tegorocznej edycji Laurastar odniosła podwójny sukces, zdobywając zarówno tytuł Dobry Design 2014 w podkategorii Małe AGD – zdobywając uznanie specjalistów z branży, architektów i projektantów, jak również najważniejszą nagrodę, bo tytuł „Nagroda Konsumenta”.

 


Grupa Laurastar wprowadziła pierwszy, zintegrowany system do prasowania dostosowany do użytku domowego, zainspirowany profesjonalnymi systemami. Laurastar stała się światowym standardem innowacyjnych, wysokiej jakości rozwiązań do prasowania, łącząc wiedzę techniczną, znajomość materiałów oraz pielęgnację ubrań. W 2012 roku Laurastar wdrożyła na rynek najnowszy model Laurastar Pulse Silver, który cechuje innowacyjna, aktywna stopa 3D, opatentowana przez Laurastar, która wzmacnia materiał, podczas gdy para jest wypuszczana na całej powierzchni stopy, aby bez wysiłku eliminować zagniecenia. Z jego ekskluzywnym systemem pulsacyjnej pary, aktywnej desce do prasowania i aktywnej stopie 3D, Laurastar Pulse Silver upiększa ubrania. Jego nowoczesny wygląd perfekcyjnie pasuje do najbardziej szykownych i współczesnych domów.

 

STERNA POLSKA

Wyłączny Dystrybutor produktów Laurastar