Sport & Przygoda

Share |
2013-12-06

Uroczyste Zakończenie Sezonu Golfowego 2013

6 grudnia w Sali Kolumnowej hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się uroczyste Zakończenie Sezonu Golfowego 2013 oraz wręczenie nagród w plebiscycie Polishgolf.pl Awards.

Impreza organizowana jest przez agencję ABK w ramach programu Polishgolf.pl, który od kilkunastu lat skupia polskich i zagranicznych pasjonatów golfa. Wydarzenie ma formę spotkania towarzysko-biznesowego, w którym uczestniczą głównie golfiści wraz z osobami towarzyszącymi oraz zaproszeni goście.

 


Impreza ma na celu podsumowanie sezonu golfowego oraz wręczenie nagród Polishgolf.pl Awards, które są przyznawane już po raz siódmy. Nagrodzeni zostaną, m.in. golfiści, którzy wyróżnili się w turniejach golfowych, trenerzy, firmy zaangażowane w promocję golfa oraz najbardziej atrakcyjne pola golfowe w Polsce. Uhonorowany zostanie również „Najbardziej Wpływowy Człowiek w Polskim Golfie” oraz z okazji XX-lecia polskiego golfa osoby, które w znaczący sposób przyczyniły się do jego rozwoju.


Szczegóły na stronie www.polishgolf.pl.

Organizator: ABK Sport www.abksport.pl


Partnerzy: Hotel Bristol, Marvipol S.A., MB Motors Sp. z o.o., Wine4you


Patroni medialni:


BiznesPolska.pl, EKSKLUZYWNE.NET, Flota Magazyn, GOLF & LIFE, GolfAM.pl, Polish Market, Polishgolf.pl, Premiumpoland.com, Świat Elit, The Warsaw Insider, The Warsaw Voice, TTG CE Dziennik Turystyczny, ŻYCIE W LUKSUSIE.PL