Sport & Przygoda

Share |
2013-07-05

Bryza Cup 2013 - jubileuszowy turniej tenisowy

Na kortach Hotelu Bryza Resort & SPA w Juracie już po raz dwudziesty odbędzie się legendarny turniej tenisowy Bryza Cup 2013.

W tym roku to sportowe wydarzenie będzie dużo bardziej uroczyste ze względu na obchody 20-lecia istnienia Hotelu Bryza. Miłośnicy gry w tenisa i sportowej rywalizacji w wyjątkowym miejscu spotkają się na kortach hotelowych w dwóch turach w dniach 18-20.07.2013 i 8-10.08.2013.

Zobacz więcej zdjęć >>

Turniej tenisowy Bryza Cup rozgrywany jest każdego roku od początku istnienia Hotelu Bryza i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród gości hotelu i osób wypoczywających w ekskluzywnym kurorcie jakim jest Jurata, gdzie w sezonie letnim wypoczywają znane i opiniotwórcze osoby ze świata sportu, biznesu i kultury. Każdego roku na turniej Bryza Cup również przyjeżdżają specjalnie do Juraty zagorzali amatorzy tenisa, aby poczuć smak sportowej rywalizacji w prestiżowym miejscu nad samym brzegiem morza.

Konkurs o puchar Bryzy odbędzie się w dwóch turach 18-20.07.2013 i 08-10.08.2013 i rozgrywany będzie w 8 kategoriach:

Dzieci do lat 12
Młodzież  13-18 lat
Kategoria kobiet open
Kategoria męska open
Panowie 50 +
Debel damski
Debel męski
Zawodowcy

 

Uroczystym zwieńczeniem lipcowej i sierpniowej tury tenisowych zmagań na kortach Hotelu Bryza będzie uroczysty bankiet (20.07 i 10.08) w Restauracji letniej „Markiza” z widokiem na morze. Tradycyjnie puchary oraz nagrody dla zwycięzców wręczy osobiście właściciel hotelu Pan Zbigniew Niemczycki. Dla uczestników turnieju, zaproszonych gości oraz sponsorów i patronów medialnych przygotowane będzie wykwintne menu obfitujące w dania z ryb i owoców morza, czyli wyborne specjały Szefa Kuchni Andrzeja Bałdygi. Poza kulinarną ucztą dla zmysłów, wyjątkowej atmosfery uroczystego bankietu dopełni przyjemna muzyka współgrająca z szumem morskich fal.

Turniej tenisowy 2013 to oczywiście nie jedyna wakacyjna atrakcja w Hotelu Bryza w Juracie! Tego roku Hotel Bryza obchodzi jubileusz 20 lat istnienia hotelu. Uroczysta gala z okazji tego święta odbędzie się 25 lipca 2013 na kortach hotelu, gdzie zbudowana będzie specjalna scena. Galę uświetni spektakl „Zamach na MoCarta” w wykonaniu znanych aktorów Teatru Syrena z Warszawy a także uroczysty poczęstunek przygotowany przez Szefa Kuchni.

Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje prowadzone są w biurze Marketingu Hotelu Bryza w Juracie (tel. 58/675-54-64; ewelinas@bryza.pl). Ilość miejsc w poszczególnych kategoriach jest ograniczona. Gwarancją zgłoszenia jest dokonanie opłaty wpisowej gotówką, przelewem lub kartą kredytową.

 

TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ POD PATRONATEM MEDIALNYM PORTALI: ZYCIEWLUKSUSIE.PL ORAZ EKSKLUZYWNE.NET

 

Hotel Bryza Resort & SPA