Wystrój & Dekoracja

Share |
2013-01-11

DOMOTEX 2013

12 stycznia rozpocznie się kolejna edycja targów DOMOTEX - największej europejskiej imprezy wystawienniczej adresowanej do branży podłogowej. W wydarzeniu tym po raz kolejny wezmą udział przedstawiciele firmy Chapel Parket Polska.

Targi odbędą się w Hanowerze i potrwają do 15 stycznia. Organizatorzy zapowiadają, że weźmie w nich udział ponad 1400 wystawców z 60 krajów. Warto przypomnieć, że ubiegłoroczną edycję imprezy odwiedziło 45 tys. osób.

O randze DOMOTEKSU świadczy nie tylko liczba uczestników, ale przede wszystkim szeroka gama pokazywanych na targach produktów. W Hanowerze prezentuje się właściwie wszystko, co można położyć na podłodze; począwszy od dywanów i wykładzin, poprzez kamienne posadzki różnego typu, na drewnianych parkietach skończywszy. DOMOTEX sprzyja ponadto prezentowaniu nowinek i ciekawych rozwiązań technologicznych. Wszystko to sprawia, że targi te stanowią barometr trendów dla całego sektora.

Dla liczących się w branży firm uczestnictwo w tym wydarzeniu jest niemal obowiązkowe. - Na tych prestiżowych targach po prostu trzeba być. Nieobecność firmy w Hanowerze rodzi spekulacje dotyczące kondycji przedsiębiorstwa i jego potencjalnych kłopotów – przyznaje Sebastian Kos z firmy Chapel Parket Polska, która w DOMOTEKSIE będzie uczestniczyć już po raz dziewiąty.

Podłogi Chapel Parket będą prezentowane w wyjątkowo dużym stanowisku, którego z pewnością nie będzie można przegapić. Odwiedzający będą mogli poznać bliżej wszystkie produkty z oferty firmy Chapel Parket Polska, w tym nowości wprowadzone niedawno na rynek.

Stoisko firmy będzie mieściło się w hali 8 przy stanowisku 24.

 

Chapel Parket Polska