Wakacje & Podróże

Share |
2012-08-02

Pokaz zawijania cygar Aurora!

ProHarmonia Rezydencja Wellness i Cigarworld mają zaszczyt zaprosić na jeden z pierwszych w Polsce profesjonalnych pokazów zawijania cygar Aurora! Pokaz odbędzie się 25.08.2012r. i poprowadzi go Roller Master z fabryki Aurora z Dominikany Pan Luis Lopez.

Fabryka La Aurora położona jest w Santiago de los Caballeros, mieście uznawanym za stolicę cygar dominikańskich, a jej początki sięgają roku 1903. Marka Aurora to synonim cygar o perfekcyjnej jakości, wyśmienitym smaku i aromacie, cygar które zaspokoją nawet najbardziej wymagających aficionado.


Luis Lopez, który poprowadzi pokaz, jest jednym z najlepszych mistrzów zwijania cygar na Dominikanie. Prowadzi pokazy na całym świecie (m.in. RPA i Japonia). Tym razem swój pokaz poprowadzi w Polsce, w ProHarmonia a powstałe w trakcie pokazu cygaro będzie  oryginalnym Aurora 107!
 
Aurora 107 wykonana przez Luisa Lopeza jest cygarem, którego powinniście spróbować, a przekonacie się, że cygara rolowane na udach Kubanek to mit!


Wszyscy  Goście, którzy odwiedzą ProHarmonię w weekend 25.08.2012r. pokaz zwijania cygar oraz degustacja wybornej whiskey – niespodzianki – GRATIS!

 

ProHarmonia Rezydencja Wellness