Biżuteria & Zegarki

Share |
2012-06-06

YES Prestige, czyli crème de la crème

Chociaż każdy z ponad stu salonów YES oferuje wyjątkową biżuterię, to jednak to, co znajdziemy
w salonie YES Prestige, który właśnie otwiera swoje podwoje w Galerii Mokotów, określić można krótko: crème de la crème.

YES nie po raz pierwszy udowadnia, jak wielkie znaczenie przykłada do wyjątkowego wzornictwa. To przecież właśnie ta marka wprowadziła wzornictwo jubilerskie w Polsce nowy wymiar, zapraszając do współpracy Krzysztofa Stróżynę, projektanta, który odniósł wcześniej wiele sukcesów w międzynarodowym świecie mody. Tak powstała wyjątkowa kolekcja Strozyna for YES. Z kolei poznańska Galeria YES, słynie z biżuterii artystycznej i unikatowych wzorów autorstwa uznanych polskich projektantów.


Teraz jednak, w samym centrum Warszawy powstał salon, jakiego jeszcze nie było, gromadzący w jednym miejscu starannie wyselekcjonowane wzory: stworzone przez współpracujących z YES twórców związanych z polskim designem, przez artystów i mistrzów współczesnej sztuki złotniczej, a także przez zespół własnych projektantów YES. Dzięki tak wysmakowanej i ambitnej ofercie – którą uzupełniają wyjątkowe klejnoty z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi – salon YES Prestige w Galerii Mokotów ma szanse stać się prawdziwą mekką dla najbardziej wymagających klientów i osób ceniących dreszcz emocji, na widok wyrafinowanego piękna.


YES Prestige w Galerii Mokotów to także jeden z pierwszych salonów, który zdobi nowe logo YES. Stworzone specjalnie dla YES czarne, kunsztowne litery nowego logotypu mają w sobie wyrafinowaną, radosną świeżość, a jednocześnie przyciągają spojrzenie siłą subtelnej, klasycznej elegancji. Nowy logotyp wyraża również najważniejsze cechy marki YES: emocjonalność, indywidualizm, design. I trafnie symbolizuje innowacyjny charakter firmy jubilerskiej, która podejmuje wciąż nowe wyzwania.


Salon YES Prestige w Galerii Mokotów znajduje się na poziomie +1 w centralnej części galerii, obok salonu MaxMara.
 

Sklepy Jubilerskie YES