Cygara & Alkohol

Share |
2012-06-06

Belvedere Vodka uświetnia pokaz kolekcji „Wanted” Roberta Kupisza

W dniu 29 maja 2012 roku w Soho Factory w Warszawie odbył oczekiwany, najnowszy pokaz kolekcji „Wanted” na sezon Wiosna/Lato 2013 znanego i lubianego projektanta Roberta Kupisza.

Autor kolekcji przeniósł gości pokazu do czasów klasycznego westernu i Dzikiego Zachodu. Partnerem tego nietuzinkowego wydarzenia była marka Belvedere Vodka, która jest obecna zawsze tam gdzie moda specjalnie przygotowanej na to wydarzenie 3 litrowej butelce Belvedere Vodka, gwiazdy składały swoje podpisy z gratulacjami dla Roberta.


 

Robert Kupisz po raz kolejny pokazał świetną, nową kolekcję „Wanted” . Uczestnicy pokazu już od pierwszych dźwięków muzyki przenieśli się na moment do westernowskiego saloonu. Pokaz projektanta to wyraz pewnej formy sztuki, bardzo spójnej, indywidualnej i niezależnej od aktualnych trendów. Dlatego marka Belvedere doskonale wkomponowała się w atmosferę tego niestandardowego wyrazu artystycznego i wielkiego show na bardzo wysokim, światowym poziomie. Na pokazie nie zabrakło gwiazd i ludzi mediów, którzy składali swoje podpisy 3 litrowej butelce Belvedere Vodka, która była niespodzianką i pamiątką z tego wydarzenia dla Roberta Kupisza.


Na specjalnej butelce pojawiły się podpisy takich nazwisk jak: Maria Sadowska, Monika Olejnik, Szymon Majewski, Tomasz Jacyków, Magdalena Schejbal, Izabela Kuna.


Po pokazie goście komentując pełen emocji pokaz uczestniczyli w After Party. Przy specjalnie przygotowanym barze Belvedere mogli spróbować świetnych owocowych cocktaili, serwowanych przez barmanów Belvedere Vodka. Tym samym mogli dalej dzielić się między sobą wrażeniami z zaprezentowanego show oraz kontynuować rozpoczętą zabawę do późnych godzin nocnych.


Belvedere to nie tylko pierwsza ekskluzywna polska wódka, ale i kreator obecnych trendów. Pojawia się zawsze tam, gdzie moda łączy się z muzyką w najlepszym stylu. Belvedere jest synonimem zabawy najwyższej jakości i ekscytujących doznań. To trunek dla prawdziwych indywidualistów i koneserów nocnego życia. Nic dziwnego więc, że Belvedere Vodka serwowana jest w najlepszych klubach od Ameryki, przez Europę aż po Azję. Jest ulubioną wódką światowych celebrytów i pojawia się zawsze tam gdzie moda, muzyka i splendor m.in. w czasie Tygodni Mody w Paryżu, Londynie, Nowym Yorku i Mediolanie. Podobno największymi amatorami polskiej wódki są m.in. Usher, Sophia Bush, M. J. Blige ,a nawet sam książę Harry. Obecnie Belvedere Vodka jest częścią portfolio koncernu LVMH, do którego należą m.in. marki Louis Vuitton, Loewe, Cèline, Kenzo, Givenchy, Marc Jacobs, Fendi czy Donna Karan. Dystrybutorem marki w Polsce jest Moët Hennessy Polska.