Odcienie namiętności

Pierwszy po wielu latach spektakl baletowy, w którym tancerzom towarzyszyć będzie muzyka wykonywana na żywo, a nie dźwięk odtwarzany elektronicznie.

Krzysztof Rapsa - Poza rzeczywistością

8 maja w Galerii Qadrat rozpocznie się wystawa prac wybitnego abstrakcjonisty Krzysztofa Rapsy, zatytułowana Poza rzeczywistością.

Energetyczny tydzień z Jogą Kundalini

Po raz kolejny gościmy w ProHarmonii znakomitego nauczyciela jogi kundalini stosującego w swoich sesjach gongi oraz misy nepalskie i japońskie -  Bhagwant Singha z Niemiec (zajęcia w języku polskim).

Młoda sztuka w vitkAcu

Przed młodymi artystami stoi szereg wyzwań: zaczynając od samego stworzenia dzieła, przez promocję aż po znalezienie właściwej publiki, która doceni ciężką pracę i kreatywność autora.

LuxBrandExpo - luksusowe targi

LuxBrandExpo (LBE) operuje w Warszawie, największym rynku Europy Środkowej a gospodarzem jest ekskluzywny Klub Biznesowy Pure Sky Club znajdujący się na szczycie tego miasta.

Mick Hucknall

Głos SIMPLY RED - śpiewa AMERICAN SOUL. Mick Hucknall ogłasza swoją pierwszą solową trasę 'American Soul' zaplanowaną na 2013 rok.

Steve Lukather

Steve Lukather, amerykański gitarzysta, wokalista, aranżer i producent nagraniowy, najlepiej znany z wieloletniej pracy z zespołem Toto, zagra w Polsce jeden koncert w ramach promocji swojego solowego albumu, którego premiera zaplanowana jest na początek przyszłego roku.

The Sound of Music

Musical! Rozpoznawalny, uwielbiany i grywany w największych teatrach na całym świecie prócz… Polski. Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku otrzymał jako pierwszy w kraju licencję słynnej londyńskiej Agencji Josefa WEINBERGERA na jego prapremierowe wystawienie.

Paweł Wocial - 504 likes, 0 shares

Młoda Sztuka to cykl wystaw, których celem jest promocja twórczości tzw. „roczników 70.”. Cykl otwiera ekspozycja rzeźb Pawła Wociala 504 likes, 0 shares.

Wizje pejzażu - relacja

„Oto cztery wizje pejzażu stworzone dziś. Wszystkie są bardzo od siebie odmienne, wszystkie bardzo indywidualne i sugestywne.

Businesswoman Roku 2012

W dniu 02 marca 2013 roku w salonie Toyota Okęcie przy Al. Krakowskiej 204 w Warszawie, odbyła się uroczysta gala Businesswoman Roku 2012  zorganizowana przez magazyn Businesswoman & Life oraz salon Toyota Okęcie.

Inteligentny dom Fibaro na targach CeBIT 2013

Jedne z największych targów technologicznych – CeBIT 2013 – rozpoczynają się już 5 marca w Hanowerze. Nie zabraknie na nich Polaków.

Ethno Jazz Festival: MELODY GARDOT

Stawiana w jednym rzędzie z Dianą Krall i Norah Jones. Podbija muzyczny świat w rytmie swingu, jazzu i brazylijskiej bossa novy.

Jessie Ware

Młoda Brytyjka w ostatnich miesiącach wyrosła na wielką nadzieję nowego popu. Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Peñate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona.

Fascynacje

9 marca 2013 r. zapraszamy na premierę baletu współczesnego.

Międzynarodowe Spotkania Kosmeceutyczne iS Clinical!

6 grudnia w Muzeum Narodowym w Warszawie odbyła się pierwsza polska edycja Międzynarodowych Spotkań Kosmeceutycznych.

Designer Sample Sale

Odśwież szafę i uaktualnij swoją garderobę - czas rozpocząć wiosenne porządki!

Businesswoman Roku 2012

W dniu 02 marca 2013 roku odbędzie się uroczysta gala Businesswoman Roku 2012  organizowana przez magazyn Businesswoman & Life oraz salon Toyota Okęcie.

la cage aux folles – klatka wariatek

Kultowa sztuka, kultowy film, kultowy musical. „La Cage Aux Folles „ - z polskim tytułem „Klatka wariatek“ – to połączenie porywającego show musicalowego i znakomitej komedii.

Jakub Słomkowski - Das Grosse Projekt

Małe formaty i wielkie przestrzenie, krajobrazy bez śladu cywilizacji, życie – jeśli już – to w najprostszych formach. Tak przedstawia się nowy cykl obrazów Jakuba Słomkowskiego Das Grosse Projekt.