Wszystko w rodzinie

Dr David Mortimore ma w planach udział w konwencji neurologów, na której prawdopodobnie przyznają mu szlachectwo.

OSTRA JAZDA - farsa o …delikatnym zabarwieniu erotycznym…

Już 14 września zapraszamy na pierwszą premierę sezonu. Mirosław Połatyński realizuje  farsę Norma Fostera, jednego z najpopularniejszych współczesnych kanadyjskich dramaturgów!

Wystawa prac Andrzeja Wajdy

Wyjątkową wystawę reprodukcji rysunków słynnego polskiego reżysera od 28 lipca będzie można oglądać w oddziale Muzeum Nadwiślańskiego – Kamienicy Celejowskiej w Kazimierzu Dolnym.

Bryza Cup 2013 - jubileuszowy turniej tenisowy

Na kortach Hotelu Bryza Resort & SPA w Juracie już po raz dwudziesty odbędzie się legendarny turniej tenisowy Bryza Cup 2013.

Klapp Party by Moda&Styl - Relacja

Od niedawna mamy nową porę roku – lato. To również znak, że na rynku jest już dostępne nowe wydanie magazynu Moda&Styl. Letnie wydanie magazynu świętowaliśmy 29 czerwca w warszawskim klubie The Eve.

Magnetyczni Polacy

Magnetyczni Polacy – takim tytułem została przyjęta na łamach dziennika Financial Times pierwsza, zbiorowa wystawa polskich artystów w londyńskiej Saatchi Gallery. Dziennik The Guardian wtóruje, stawiając tezę, że ‘’Polska przeżywa renaissance kultury po 24 latach od upadku komunizmu’’.

Pilsner Urquell OPEN Championship 2013

Pilsner Urquell jako oficjalny sponsor The Open Championship, najstarszego profesjonalnego turnieju golfowego świata, postanowił ponownie zaprosić trzech najlepszych golfistów z Polski do obejrzenia tego historycznego wydarzenia.

KLAPP PARTY BY MODA&STYL

Słońce na niebie świeci coraz mocniej. Dni są coraz bardziej upalne. Z tej okazji Magazyn Moda&Styl oraz marka KLAPP COSMETICS, wiodący producent profesjonalnych kosmetyków, zaprasza 29 czerwca 2013 roku o godz. 21:00 na gorącą imprezę KLAPP Party by Moda&Styl do jednego z najlepszych klubów w Warszawie - The EVE.

Polish Art Now - relacja

Piętnastu artystów, osiemdziesiąt dzieł, ponad 300 gości podczas otwarcia, pierwsze strony brytyjskich dzienników – w prestiżowej londyńskiej Saatchi Gallery trwa właśnie bezprecedensowa wystawa „Polish Art Now”.

Designer Sample Sale online 12.06 - 14.06.2013 r.

Zapraszamy na modę w zasięgu myszy, czyli Designer Sample Sale. Ponad 50 projektantów mody czeka na Ciebie z mega zniżkami nawet do 70%.

FALSTAFF

Falstaff dzisiaj to ikona współczesnego artysty, jego duchowej kondycji, opowieść o wszechwładzy mediów, o mechanizmach ich działania.

Być jak Steve Jobs

"Być jak Steve Jobs. Bohaterowie polskiej transformacji. Ballada o lekkim zabarwieniu heroicznym." nie jest teatralizowaną biografią szefa i guru firmy Apple – Steva Jobsa.

NATALIE COLE

Jedna z największych wokalistek jazzowych wszech czasów, córka legendarnego jazzowego kompozytora Nat "King" Cole'a. Wielokrotnie nagradzana nagrodami Grammy.

VI Art Naif Festiwal

Od 14 czerwca Galeria Szyb Wilson po raz szósty wypełni się kolorową, optymistyczną i radosną twórczością artystów otwartego serca. W tym roku motywem przewodnim będzie kultura i sztuka Argentyny, udział w wystawie zadeklarowało już prawie 50 artystów z tego kraju.

Gala Moda&Styl świętowała „osiemnastkę”

Blisko 600 osób pojawiło się 14 maja w warszawskiej Hali Zdjęciowej na XVIII Gali Moda&Styl. Dobra pogoda, różnorodność pokazów modowych, mocna dawka rockowej energii i elektryzujący pokaz barmański sprawiły,  że goście mieli okazję spędzić niezwykle udany wieczór.

Noc zakupów na Placu Trzech Krzyży

Światowe marki dostępne w wyjątkowych i specjalnie na tę noc przygotowanych ofertach cenowych. Dla mężczyzn jak i kobiet.  To nie tylko odzież, ale wszelkie akcesoria i dobra galanteryjne, zarówno te popularne, jak i autorskie.

XVIII Gala MODA&STYL

14 maja Hala Zdjęciowa przy ul. Domaniewskiej 37 A w Warszawie będzie modowym centrum stolicy. Tego dnia odbędzie się XVIII Gala Moda&Styl, podczas której na gości czekać będzie jak zwykle wiele atrakcji.

Polish Art Now

Polska sztuka współczesna podbija Londyn. Pierwsza zbiorowa wystawa polskich artystów w Saatchi Gallery otworzy naszemu malarstwu drzwi na świat.

 

„POCAŁUNEK” (De Kus)

On i ona, oboje po przejściach. Góry, ławka, na której co jakiś czas się spotykają. Ona poważna, on były komik.

Old Love

Europejska prapremiera sztuki najsłynniejszego kanadyjskiego dramatopisarza Norma Fostera. Historia obejmuje okres trzech dekad i prezentuje pół tuzina spotkań Buda i Molly.