Ogólnopolski Plebiscyt i Wielka Gala OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2014

24 marca 2014 roku odbędzie się kolejna edycja Gali Osobowości i Sukcesy Roku. Statuetki odbiorą najwybitniejsze osobowości oraz najciekawsze firmy, które wyróżniły się w 2013 roku.

Podwójny sukces marki Laurastar

Laurastar Pulse Silver został nagrodzony w konkursie Dobry Design 2014 otrzymując tytuł Dobry Design 2014 i Nagrodę Konsumenta.

Luigi Fieni - Przestrzeń i przemijanie

Wielowiekowa kultura buddyjska jest częścią światowego dziedzictwa. Świadczą o tym jej bezcenne zabytki, sztuka, tradycja i utrwalony przez stulecia system wartości.

Piotr Pasiewicz - Egzist

Centrum Promocji Młodych zaprasza na wystawę malarstwa Piotra Pasiewicza. Egzist oznacza tyle, co istnieć, egzystować, po prostu być.

APOCALYPTICA

Przez 20 lat swojego istnienia Apocalyptica zagrała ponad 1000 koncertów w ponad 50 krajach, wydała 7 albumów studyjnych i pracowała z artystami takimi jak Corey Taylor (Slipknot), Gavin Rossdale (Bush), Dave Lombardo (Slayer), Ville Valo (HIM) czy Till Lindeman (Rammstein).

VIENNA MOZART ORCHESTRA

Vienna Mozart Orchestra to duma austriackiej stolicy, a obecność na występie tej orkiestry jest niemal obowiązkiem każdego melomana odwiedzającego Wiedeń.

Magdalena Rogowska-Otremba - Cielistość ciała

Magdalena Rogowska-Otremba urodziła się w Grudziądzu. Jest absolwentką Wydziału Wychowania Artystycznego UWM w Olsztynie, dyplom z grafiki warsztatowej u prof. Adolfa Gwozdka pod kierunkiem prof. Wiesława Bieńkuńskiego.

Uroczyste Zakończenie Sezonu Golfowego 2013

6 grudnia w Sali Kolumnowej hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się uroczyste Zakończenie Sezonu Golfowego 2013 oraz wręczenie nagród w plebiscycie Polishgolf.pl Awards.

Świąteczne Designer Sample Sale

Wejdź i poddaj się magii świątecznej promocji - ponad 50 projektantów przygotowało atrakcyjne oferty specjalnie dla Ciebie.

Nowa ekskluzywna perfumeria niszowa w Warszawie!

Stworzyliśmy MOOD SCENT BAR, żeby zajmować się ludźmi i zapachami. Jesteśmy łącznikami. Przybliżamy nawet najbardziej oryginalne oraz nietypowe perfumy.

Dzień otwarty - Victoria Orient Day Spa

Oficjalne otwarcie 9 listopada 2013 w 1 rocznicę powstania Instytutu Victoria!

Ekskluzywny butik outlet i komis w samym centrum Warszawy!

Po wielu latach działania w internecie i kilku tygodniach przygotowań ekskluzywny butik Fashioncode zmaterializował się i jest już dostępny w samym sercu Warszawy. Nowy modny adres w stolicy to Jerozolimskie 57.

Betti Design - Luksusową Marką Roku 2013

27. października w Hotelu Courtyard Marriott odbyła się IV Wielka Gala Luksusowej Marki Roku. Jej pomysłodawcą i organizatorem jest  Mariusz Pujszo, który stworzył niezwykłą okazję do stylu świata biznesu, artystów i potencjalnych klientów.

RANDY CRAWFORD with Joe Sample Trio

Randy Crawford w Warszawie! Nareszcie jeden z najoryginalniejszych głosów na świecie zabrzmi w stolicy!

CANDY DULFER

Światowej sławy holenderska saksofonistka jazzowa Candy Dulfer wystąpi w listopadzie w Polsce!

MATT DUSK

Matthew Dusk jest kanadyjskim muzykiem jazzowym, nazywanym następcą Franka Sinatry.

HURTS

Trasa koncertowa Brytyjczyków związana będzie z promocją nowego singla oraz drugiego krążka w karierze grupy. Wydawnictwa ukażą się na początku 2013 roku.

Moda w zasięgu myszy

Jeśli interesujesz się modą, śledzisz jej tendencje i do tego jesteś miłośniczką projektów rodzimych projektantów -  to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Małgorzata Dmitruk - Małpi gaj

Wystawa jest premierową prezentacją najnowszego projektu artystycznego Małgorzaty Dmitruk. Głównym elementem wystawy jest wielkoformatowa instalacja rysunkowa, dla której punkt wyjścia to książka artystyczna zatytułowana właśnie Małpi gaj, wykonana przez artystkę w technice rysunku i litografii.

Koncert Laurie Anderson

Z wielką przyjemnością ogłaszamy pierwszą gwiazdę ARLOOP Festival. Na jedynym, ekskluzywnym koncercie w Polsce wystąpi niekwestionowana gwiazda muzycznej awnagardy, artystka kultowa - Laurie Anderson.