Aurora Technika Świetlna na prestiżowych 4 Design Days w Katowicach

Jako wyłączny dystrybutor firmy Astro Lighting, brytyjskiego producenta oświetlenia, podczas 4 Design Days zaprezentujemy kolekcję oświetlenia z wysokimi klasami szczelności IP44 oraz IP65 przeznaczoną do łazienek oraz kuchni. 

Pierwszy w Polsce butik Dior

W Galerii Mokotów  w luksusowej przestrzeni "The Designer Gallery" powstanie pierwszy w Polsce flagowy butik Dior.

Otwarcie sklepu internetowego DM VITKAC

NAJWIĘKSZY W POLSCE SKLEP INTERNETOWY Z MODĄ ‘HIGH FASHION’ JUŻ OTWARTY!

Laurastar partnerem IV Polish Businesswomen Congress

Polish Businesswomen Congress zbliża się wielkimi krokami, już 16 i 17 października w Hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie odbędzie się IV edycja Kongresu. 

Aukcja oldtimerów

Dnia 4 maja br. ponownie zostanie przeprowadzona aukcja online stream przez berliński dom aukcyjny Auctionata. 

Laurastar partnerem III Edycji Businesswoman Congress

W miniony weekend odbyła się już trzecia edycja prestiżowego wydarzenia Polish Businesswoman Congress. Marka Laurastar była jednym z partnerów kongresu oraz wystawcą podczas targów.

Dom Jubilerski A&A zwycięzcą w plebiscycie Ekskluzywna Marka Roku

2 lutego 2015 roku w hotelu Sheraton odbył się finał kolejnej edycji plebiscytu Polish Exclusive. Centralne Biuro Certyfikacji  Krajowej wybierając zwycięzców bierze pod uwagę stabilność, siłę i jakość marki. 

Nowa polska marka odzieżowa MALLY & Co.

W grudniu 2014 zadebiutowała nowa, polska marka odzieżowa MALLY & Co. Specjalizuje się w szyciu wysokiej klasy kożuchów oraz skórzanych ubiorów i dodatków. 

Samochody Klasyczne & Przedmioty Kolekcjonerskie

Na nowej aukcji „Samochody Klasyczne & Przedmioty Kolekcjonerskie” organizowanej przez Auctionatę zostaną zaprezentowane ponadczasowe klasyki, oraz samochody kolekcjonerskie.

Szkolenie z budowy stawów kąpielowych

Stawy kąpielowe, baseny naturalne, fontanny

Sterna Polska laureatem Statuetki dobroczynności SOS Wioski Dziecięce

16 stycznia w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się gala charytatywna, na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Na uroczystości przeprowadzona została licytacja unikatowych obrazów ze stron kalendarza Businesswoman 2015, dochód przeznaczony został na wsparcie stowarzyszenia pomagającego potrzebującym dzieciom.

Szkolenie dla architektów krajobrazu i ogrodników

Szkolenie praktyczne z budowy ogrodów.

Wystawa fotografii Michała Pazia "The Doll"

Artystyczne wydarzenie sezonu w V.A. Gallery Poland! Wystawa będzie pierwszą całościową prezentacją cyklu fotografii "The Doll", który w tym roku nagrodzony został prestiżowym srebrnym medalem w paryskim konkursie Prix de la Photographie Paris 2014 (Px3) w kategorii Nudes.

Bryza BGŻ Cup 2014

Hotel Bryza Resort & Spa w Juracie serdecznie zaprasza na coroczne amatorskie Turnieje Tenisowe Bryza BGŻ Cup. 

Szósta Noc z Designem

Wzornictwo, stylistyka, estetyka, wygląd – takie synonimy designu znajdziemy w słowniku wyrazów bliskoznacznych. Uczestnicy Nocy z Designem mogli na własne oczy przekonać się czym jest on w praktyce. Wydarzenie miało miejsce 12 czerwca we wrocławskiej Galerii Wnętrz DOMAR.

Aukcja Komiksu i Ilustracji, 15 maja 2014, godz.19

Dom Aukcyjny Desa Unicum w Warszawie.

Otwarcie ATELIER ZABŁOTNY

W środowy wieczór w Atelier Zabłotny przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie błyskały flesze fotoreporterów.

Gala OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2014

24 marca w prestiżowym hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbyła się kolejna edycja wielkiej gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2014”.

LuxBrandExpo 3 edycja 05.04.2014

LuxBrandExpo – niepowtarzalna okazja na poznanie wielu marek z branży luksusowej skupionych w jednym wyjątkowym miejscu. Zapraszamy Państwa w sobotę 05.04 od godziny 14:00 do Pure Sky Club (piętro 22).

Kabul - Kraków: Bridges Through ART

Wystawa o Afganistanie. Prezentuje ona obrazy, dokumentację fotograficzną i projektową wykonaną przez Manezhę Dost – krakowską architekt i artystkę urodzoną w Kabulu.