ZYCIEWLUKSUSIE.PL prowadzi politykę ochrony danych osobowych zarejestrowanych użytkowników. Jako dane osobowe traktujemy wszystkie dane pozwalające identyfikować użytkownika. Ustanawiamy poniższą politykę prywatności w celu ochrony danych użytkowników ZYCIEWLUKSUSIE.PL. Polityka prywatności stanowi jednocześnie integralną cześć Regulaminu korzystania z serwisu.

 

 1. Użytkownik rejestrując się w serwisie akceptuje warunki niniejszej Polityki prywatności i wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przekazanych przez siebie danych osobowych przez D&M Luxury Advertisement w celach statystycznych i marketingowych. Administratorem danych osobowych jest D&M Luxury Advertisement organizacji z siedzibą w Krakowie – właściciel i administrator serwisu ZYCIEWLUKSUSIE.PL. Zgoda niniejsza obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, również przez następców prawnych D&M Luxury Advertisement organizacji z siedzibą w Krakowie.

 2. Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania uzupełniania, usuwania, żądania zaprzestania ich przetwarzania przez D&M.

 3. Dokonując rejestracji na stronie serwisu użytkownik zobowiązany jest do podania login (ID), hasła dostępu do konta, adresu @-mail oraz opcjonalnie danych osobowych w postaci imienia, nazwiska. W przypadku, korzystania przez użytkownika z odpłatnych usług serwisu, jest on zobowiązany do podania danych niezbędnych do zrealizowania płatności drogą elektroniczną

 4. W celu zapobiegania oszustwom sieciowym ZYCIEWLUKSUSIE.PL automatycznie sczytuje adresy IP rejestrujących się użytkowników, dane odnośnie logowania się na serwerze, a w celu definiowania użytkowników potencjalnie mających cechy wspólne D&M gromadzi informacje na temat domen, na których użytkownik posiada konto @-mail.

 5. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 6. W celu ochrony danych zapisanych na koncie w ZYCIEWLUKSUSIE.PL użytkownik zobowiązany jest do zachowania hasła dostępu do konta w tajemnicy.

 7. ZyciewLuskusie.pl wysyła użytkownikom serwisu za pośrednictwem poczty elektronicznej na wskazany przez użytkownika adres @-mail wszelkie informacje o zmianie w koncie użytkownika, informacje odnoszące się bezpośrednio do ZyciewLuksusie.pl. (np. nowości, wewnętrzne promocje, oferty specjalne, newslettery).

 8. Użytkownik wyraża zgodę na nie umieszczanie żadnych obraźliwych, pornograficznych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być w jakikolwiek sposób karane z polskim prawem.

 9. Użytkownik zaświadcza, że wszelakie dane wprowadzone w formularzach są prawdą.

 10. Użytkownik obowiązuje się nikomu nie pokazywać swojego hasła do serwisu ZYCIEWLUKSUSIE.PL.

 11. Administrator ma możliwość usunięcia użytkownika z podaniem przyczyny lub w uzasadnionych przypadkach bez jej podawania.

 12. Administrator nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku działania użytkownika.

 13. Administrator nie odpowiada za straty spowodowane utratą danych w wyniku błędów, ingerencji innych użytkowników, straty osób trzecich poniesione w wyniku działań użytkowników, wadami hostingu oraz innymi nieprzewidzianymi okolicznościami.

 14. Zgodnie z Regulaminem korzystania z serwisu każdy użytkownik serwisu ZYCIEWLUKSUSIE.PL zobowiązany jest do przestrzegania obowiązujących przepisów prawa oraz postanowień Regulaminu.