Share |

Luxury Travel

Specjalista turystyki luksusowej

OPIS FIRMY

Szanowni Państwo!

Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży specjalizującym się w turystyce luksusowej.

Stawiamy sobie za cel oferowanie najwyższej klasy usług, jakie istnieją na rynku turystyki na świecie. Stale poszerzamy naszą wiedzę o jej produktach, świadomie rezygnując z turystyki masowej.

Osobiście wizytujemy wybrane przez nas prestiżowe ośrodki, hotele, kurorty, pociągi i statki.
Pozwala nam to w sposób w pełni odpowiedzialny tworzyć naszą ekskluzywną ofertę oraz być wiarygodnym doradcą i organizatorem Państwa wypraw do świata luksusu i przygody. Wiedzę naszą zawdzięczamy także wieloletnim podróżom po różnych zakątkach naszego globu oraz ciągłemu i systematycznemu uczestnictwu w międzynarodowych targach i najważniejszych wydarzeniach turystycznych jak i prezentacjach nowych trendów i produktów.

Nasi partnerzy i kontrahenci za granicą to najlepsi w tej branży, bardzo często zdobywcy prestiżowych nagród turystycznych, takich jak World Travel Award czy wyróżniani przez najbardziej liczące się na świecie czasopismo turystyczne Conde Nast Traveller.

Z przyjemnością przywitamy Państwa w naszych biurach. Zachęcamy do telefonicznego lub mailowego zapowiadania swoich wizyt, byśmy mogli poświęcić Państwu jak najwięcej czasu i uwagi.

Mając na uwadze pełną satysfakcję naszych Klientów, z chęcią odpowiemy na propozycję spotkania w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie.

Do miłego zobaczenia!

Z poważaniem,
zespół Luxury Travel