Share |

Angloville

Angielska Wioska. Płynność w mówieniu po ANGIELSKU po 6 dniach w SPA

OPIS FIRMY

Angloville to pierwsza w Polsce anglojęzyczna wioska - oferujemy w niej połączenie wypoczynku z rozwojem zawodowym. Ten najintensywniejszy program doskonalenia języka angielskiego w Polsce odbywa się w komfortowym „Dworze Zabuże” SPA & Wellness. W trakcie 6 dni uczestnicy odbędą ponad 70 godzin konwersacji 1 na 1 z native speakerami (12h dziennie) w zrelaksowanej atmosferze. Dzięki Angloville kursanci usłyszą i użyją więcej angielskiego niż w trakcie 400 godzin tradycyjnego kursu, co owocuje tym, że po 6 dniach nabiorą płynności i pewności siebie w komunikacji w języku angielskim.

Angloville, z pomocą gości z różnych stron anglojęzycznego świata, tworzy rekreacyjną, anglojęzyczną enklawę w sercu Polski, w której mówi się wyłącznie po angielsku. Uczestnicy programu Angloville cały czas obcują z native speakerami. W każdej enklawie przebywa tylko 12 kursantów z całej Polski oraz taka sama liczba native speakerów.

W Angloville odrzucamy tradycyjną formę nauki języka: monotonne lekcje gramatyki w dużych grupach, a stawiamy na komunikatywność oraz umiejętności praktyczne, takie jak: tworzenie oraz wygłaszanie prezentacji, branie udziału w negocjacjach, czy prowadzenie rozmów telefonicznych i telekonferencji, wszystko w języku angielskim.

Anglojęzyczni uczestnicy programu pochodzą z wielu zakątków anglosaskiego świata. Są to osoby reprezentujące różne grupy wiekowe i zawodowe. Posługują się one językiem w sposób naturalny – taki, jaki można usłyszeć w Londynie, Sydney, Los Angeles czy Dublinie.

Dobieramy naszych anglojęzycznych uczestników w taki sposób, by tworzyli grupę ciekawych i ambitnych osób. Wśród aplikantów Angloville znaleźli się między innymi: pisarka z Dublinu, prawnik z Chicago, profesor akademicki z Manchesteru czy podróżująca dookoła świata australijska studentka z Sydney.

UNIKALNOŚĆ ANGLOVILLE

* Połączenie nauki i wypoczynku
* Najbardziej intensywny program językowy w Polsce
* Ponad 70 h konwersacji „1 na 1” z native speakerami
* Ilość użytego angielskiego = 400 h tradycyjnego kursu
* Styczność z różnymi akcentami
* Praktyczne umiejętności językowe
* Angielska wioska w rekreacyjnym środowisku (hotel ze SPA)
* Tylko 12 uczestników z Polski w jednym programie


REZULTATY

Przełamanie barier w mówieniu i słuchaniu. Uczestnicy zmuszeni są do ciągłego kontaktu w języku angielskim z native speakerami przez 6 dni, co sprawia, że bariera przed mówieniem szybko znika. Indywidualny kontakt z native speakerami przez 12 h dziennie skutkuje też znaczną poprawą rozumienia ze słuchu już po 6 dniach.

Nabranie swobody i naturalności w anglojęzycznym środowisku. Program odbywa się poza tradycyjną klasą językową: uczestnicy jedzą wspólnie posiłki, odbywają konwersacje w nieformalnym środowisku, współpracują przy specjalnie przygotowanych zadaniach.

Osłuchanie z różnymi akcentami. Nasi goście reprezentują różne kraje anglosaskie: Anglię, USA, Szkocję, Australię, Irlandię, Kanadę. Dzięki temu oferują uczestnikom Angloville możliwość oswojenia się z różnymi akcentami.

MIASTECZKO ANGLOVILLE

Dwór w Zabużu to nowoczesny obiekt, położony na terenie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, oferujący komfortowe warunki wszystkim uczestnikom programu. Odizolowany od zgiełku miasta ośrodek, zapewnia idealne środowisko do realizacji idei angielskiej wioski. Dwór w Zabużu posiada klimatyzowane pokoje wyposażone w łazienki, telewizję satelitarną oraz bezpłatny Internet Wi-Fi. Każdy z uczestników Angloville ma zapewnione zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju.

Do dyspozycji uczestników programu dodatkowo należą:
* basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą,
* kort tenisowy (sztuczna trawa),
* bilard, stół do ping-ponga,
* pomost do wędkowania,
* boisko do siatkówki,
* jacuzzi,
* SPA (zabiegi dodatkowo płatne)