Share |

Egurrola Dance Studio

OPIS FIRMY

Egurrola Dance Studio to największe i najnowocześniejsze studio tańca w Polsce, prowadzone przez Agustina Egurrolę, utytułowanego tancerza, choreografa wielu znaczących artystycznych przedsięwzięć, w tym programu „Taniec z Gwiazdami”, przewodniczącego jury programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Szkoła istnieje na rynku od 1992 roku.

W studiu pracują osoby, dla których taniec jest życiową pasją. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, na zajęciach zawsze panuje wyjątkowa atmosfera. Zajęcia są tak zaplanowane, aby maksymalnie wykorzystać przeznaczony na nie czas, a jednocześnie zadbać o to, by każdy miał szansę opanowania ćwiczonego układu.

Poza zajęciami tanecznymi z różnych form tańca (m.in. jazzu, hip hopu, tańca nowoczesnego, tańca brzucha, modern, samby, tańca towarzyskiego, salsy) szkoła oferuje też grupę zajęć, które stanowią doskonałe uzupełnienie tych pierwszych – capoeirę, akrobatykę, pilates.

Proponujemy kursy grupowe i lekcje indywidualne, a także warsztaty oraz letnie i zimowe obozy taneczne skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy również kursy, warsztaty i wyjazdy z tańcem dla firm.


W ramach Egurrola Dance Studio działają zespoły – zawodowa grupa VOLT, uświetniająca najwyższej rangi wydarzenia artystyczne oraz formacje V2, V3,V4, Luz1, Luz2, Luzik1, Luzik2, Jazz One, od lat odnoszące sukcesy na krajowych i międzynarodowych turniejach.