Share |

Deutsche Bank

Elite Private Banking

OPIS FIRMY

Nasza inspiracja

Naszą pasją jest bankowość. Ale oprócz niej fascynuje nas sztuka i to ona inspiruje nas do działania. Wybitni przedstawiciele abstrakcjonizmu, porzucając schematyzm i wybierając własny sposób myślenia na temat sztuki, wyznaczyli nowy kierunek jej rozwoju. Powstały dzieła, jakich dotąd nie było. Możliwości dotychczas niedostępne oferuje Państwu  Elite Private Banking - nasz wkład w rozwój sztuki biznesu.

Dyskrecja i prestiż

Rozmowy o finansach wymagają stworzenia szczególnych warunków. Dlatego zrobiliśmy wszystko, aby przebiegały w odpowiedniej atmosferze. Usytuowaliśmy nasze placówki w prestiżowych lokalizacjach i stworzyliśmy  w nich wnętrza zapewniające pełen komfort i dyskrecję. To miejsca przeznaczone do rozmowy z Państwa indywidualnym doradcą.

db Elite

Elite Private Banking oferuje Państwu specjalne konto – db Elite, w ramach którego wszystkie usługi świadczone są bez dodatkowych opłat. Właściciele db Elite mogą korzystać z różnego rodzaju produktów Banku na preferencyjnych warunkach, a także z bogatej oferty dodatkowych usług i praktycznych udogodnień, do których należy wyjątkowy pakiet ubezpieczeń, opieka lekarska, a nawet pomoc w doręczaniu kwiatów lub prezentów.

Pomnażanie majątku

Oferta inwestycyjna, przygotowana specjalnie dla właścicieli konta db Elite, to ponad 250 różnych funduszy, zarządzanych przez krajowe i zagraniczne towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Proponujemy Państwu oryginalną, jedną z najbogatszych na rynku ofert w zakresie funduszy inwestycyjnych, produktów strukturyzowanych oraz usługi dodatkowe, przeznaczone wyłącznie dla właścicieli konta db Elite.

Finansowanie potrzeb

Wyjątkową ofertę Elite Private Banking uzupełniają nieszablonowe produkty kredytowe - pożyczki i kredyty przyznawane na indywidualnych warunkach. Pozyskane w ten sposób środki nasi Klienci mogą przeznaczyć na dowolny cel – realizację prywatnych planów, jak chociażby wymarzona podróż dookoła świata, lub na dalszy rozwój swoich inwestycji.

Grupa Deutsche Bank jest jedną z wiodących instytucji finansowych zatrudniającą ponad 80 tysięcy pracowników w 72 krajach na świecie. Będąc liderem w dziedzinie usług finansowych w Niemczech i w innych państwach europejskich, Deutsche Bank systematycznie rozwija swoją działalność w Ameryce Północnej, w Azji oraz na kluczowych rynkach wschodzących.

Deutsche Bank Private & Business Clients doradza Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych, obejmujących zarówno tradycyjne usługi bankowe, jak i specjalistyczne produkty rynku kapitałowego.

Tworzymy indywidualne rozwiązania w zakresie planowania finansowego, inwestycji oraz bankowości uniwersalnej.