Share |

Tobacco Factory

OPIS FIRMY

Firma TOBACCO FACTORY S.A. rozpoczęła swoją działalność po przejęciu fabryki cygar Charles Fairmorn, której założycielem była znana firma Johann Wilhelm von Eicken z Lubeki (rok założenia 1770) z ponad 200-letnimi tradycjami w produkcji wyrobów tytoniowych. W swojej działalności Tobacco Factory S.A. nawiązuje również do produkcji cygar przedwojennej fabryki Java w Kościanie, wykorzystując sprawdzone już i uznane przez koneserów receptury. Niezależnie od tego Tobacco Factory S.A. wprowadza własne technologie i nowe wyroby, zaspakajając oczekiwania coraz to liczniejszej i bardziej wymagającej rzeszy miłośników cygar.

Do produkcji cygar sprowadzane są liście odmian tytoniowych z całego świata, m.in. z Indonezji, Javy, Sumatry i Brazylii. Tobacco Factory S.A. oferuje Klientom możliwość wyboru nie tylko wśród bogactw aromatów, ale także kształtów i wielkości cygar.

Kontynuacja wieloletnich doświadczeń i tradycji ręcznego wykonywania cygar, w Tobacco Factory S.A. dała nową jakość cygar, które cieszą się dużym uznaniem wśród koneserów.