Share |

Odyssey ClubHotel ***** Wellness & SPA

Radość to doznanie. Jakość to nasza obietnica. A czas dla Państwa po prostu ... zatrzymamy !

OPIS FIRMY

Jest wiele Hoteli Spa i jeszcze więcej Hoteli, ze Spa, czyli posiadających Spa. Z pozoru mają one ze sobą wiele wspólnego, jednak to, co je różni od siebie to całokształt oferty, filozofia i sposób podejścia do klienta.


Odyssey ClubHotel Wellness & Spa to miejsce, w którym rozpoczynają się witalne podróże w cztery strony świata. Podróże do prawdziwych zmysłowych doświadczeń, które poprzez unikalne rytuały zabiegowe eliminują stres codziennego życia, pomagają odzyskać wewnętrzną harmonię i przywracają dobre samopoczucie oraz życiową energię. Pobyt w Hotelu Odyssey to wyjątkowe doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci i sprawi, że powrót do niego stanie się potrzebą.


Koncepcja Witalnych podróży Wellness w Odyssey ClubHotel powstała w oparciu o ideę holistycznego połączenie ciała, duszy i umysłu. Pakiety pobytowe oparte na różnorodności zabiegów, począwszy od pielęgnacji twarzy i ciała, poprzez rytuały zmysłów, a skończywszy na odnowie sfery duchowej to gwarancja dobrego samopoczucia, jak również prawdziwego relaksu.


Oferta zabiegowa oparta jest między innymi na ekskluzywnych kosmetykach Decleor, Bioline, Selvert Thermal, Visoanska oraz Tahli Sens


Dopełnieniem oferty zabiegowej jest specjalnie przygotowana kulinaryka Hotelu Odyssey. Hotelowa Restauracja z widokowym tarasem to miejsce spotkań z przyjaciółmi, to miejsce, w którym doświadcza się niepowtarzalnych doznań smakowych i poznaje tajniki kuchni z różnych stron świata.


Odyssey ClubHotel Wellness & SPA to 5-gwiazdkowy obiekt położony na urokliwym wzgórzu Domaniówka koło Kielc. Posiada trzydzieści osiem pokoi i cztery apartamenty w nowoczesnej aranżacji i ciepłych barwach. ODYSSEY to znakomite miejsce na wypoczynek i odprężenie.

Odyssey ClubHotel ***** Wellness & SPA
Dąbrowa 3, k. Kielc
26-001 Masłów

kontakt: +48 41 317 44 00
rezerwacja@hotelodyssey.pl

www.hotelodyssey.pl