Share |

Easy Times

Tylko piękne miejsca

OPIS FIRMY

Easy Times jest konsultorium turytycznym, oferującym hotele klasy boutique i lifestyle.

Posiadają one wszelkie udogodnienia pięciogwiazdkowych hoteli, jadnocześnie zapewniając gościom duży poziom intymności, dzieki bardzo ograniczonej liczbie miejsc.

W ich projektowaniu brali udział najsłynniejsi designerzy. Dla ich twórców liczy sie każdy szczegól - od lokalizacji po dobór odpowiedniego pesonelu.

Nasze hotele znajdują w takich pieknych i egzotycznych zakątkach, jak: Antigua, St Lucia, Grenada, Seszele, Malediwy, Mauritius, Madagaskar, Zanzibar, Reunion i Portugalia.

Easy Times tworzą wybitni menadżerowie i ludzie z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku usług turystycznych. Przede wszystkim jednak jest to grupa obieżyświatów i pasjonatów zachwycających miejsc, miejsc, których piękno działalność ludzka wydobyła i podkreśliła, nie zaś zniweczyła, jak ma to miejsce w przypadku masowych, popularnych kompleksów turystycznych. Poznając  fascynujące zakątki ziemi, zapragnęli podzielić się ich pięknem z innymi. Tak oto powołano do życia Easy Times – pierwsze w Polsce biuro podróży promujące „bosy luksus” – luksus dla spragnionych prywatności i kontaktu z dziewiczą naturą, przy jednoczesnej gwarancji najwyższego standardu obsługi.