Share |

PLATON Galeria Sztuki

GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA DLA KAŻDEGO

OPIS FIRMY

Galeria Sztuki PLATON mieści się w stylowej, neogotyckiej kamienicy przy ulicy Krupniczej 13, będącej jednocześnie siedzibą Centrum Prawniczego Platon. Cały obiekt usytuowany jest w tzw. dzielnicy Czterech Świątyń, prestiżowym miejscu kultury i sztuki Wrocławia.


Galeria powstała z inicjatywy właścicieli PlatonaBeaty Siemińskiej, historyka sztuki oraz jej męża Waldemara, przedsiębiorcy, mecenasa sztuki, wyróżnionego m.in. Złotą Odznaką RP „Zasłużony dla kultury polskiej”.


Celem Galerii jest promocja i sprzedaż prac zarówno artystów uznanych o ugruntowanej już pozycji na rynku sztuki, jak i młodych twórców, których dokonania w sposób szczególny wyróżniają się na tle aktualnych trendów artystycznych.


Profil Galerii przewiduje prezentację sztuki współczesnej: malarstwa, grafiki, rysunku, rzeźby i fotografii , organizację wystaw indywidualnych i zbiorowych, a także gościnny udział galerii polskich i zagranicznych we wspólnych projektach artystycznych.


Istotną częścią działalności Galerii jest także doradztwo w zakresie tworzenia prywatnych oraz firmowych kolekcji sztuki współczesnej oraz współpraca i pomoc w estetycznej aranżacji wnętrz.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom początkujących i zadeklarowanych miłośników sztuki współczesnej Galeria Sztuki Współczesnej Platon zaprasza do zapoznania się z poszerzoną ofertą, adresowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.


- wynajem dzieł sztuki z opcją wykupu
- profesjonalne projektowanie wnętrz
- promocje dla firm
- dzieło sztuki – prezent na każdą okazję
- oprawa/ekspozycja
- zniżki i promocje dla stałych klientówa