Share |

Puławska 111

Luksusowe apartamenty w sercu Starego Mokotowa

OPIS FIRMY

PUŁAWSKA 111
To nowy luksusowy Apartamentowiec, zlokalizowany w sercu Starego Mokotowa, w sąsiedztwie parku Arkadia oraz XVIII-wiecznego Pałacu Królikarnia przy ulicy Puławskiej 111a w Warszawie. Budowa inwestycji została zakończona w lipcu 2011.

INWESTYCJA
Budynek stanowi połączenie elementów charakterystycznych dla mokotowskich kamienic oraz nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i technologicznych.


Liczy 120 nowoczesnych mieszkań w metrażach 40m2 do 150m2. Zaprojektowany został przez renomowaną pracownię architektoniczną „Kazimierski i Ryba”.


Elegancki hol wejściowy z recepcją i usługą typu Consierge, dostępną dla wszystkich mieszkańców jest ozdobą wnętrza budynku. Komfort i bezpieczeństwo zapewnia całodobowa ochrona, własny system monitoringu oraz indywidualne systemy łączności typu wideo interkom.


Poszczególne apartamenty, w zależności od piętra zostały przygotowane w trzech różnych standardach deweloperskich. Elementami wyróżniającymi są m.in.: wysokość kondygnacji od 2,65 do 2,90 m, klimatyzacja, instalacja inteligentnego budynku na poziomie lokalu, służąca do zarządzania komfortem cieplnym, scenami świetlnymi, sterowaniem rolet i symulacją obecności.
Na ostatniej kondygnacji budynku znajduje się strefa Luksusowych Apartamentów typu Penthous.
Standardem wszystkich mieszkań jest najwyższej jakości stolarka okienna, szerokopasmowe łącze internetowe, przygotowana na indywidualne rozwiązania instalacja TV oraz instalacja telekomunikacyjna.


Dodatkowo deweloper oferuje przyszłym mieszkańcom „Puławskiej 111”, możliwość ekskluzywnego wykończenia mieszkań pod klucz.

LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURA
Oprócz tradycyjnej i ciekawej atmosfery Mokotowa niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja - bliskość teatrów, restauracji, banków, szkół, przedszkoli, sklepów spożywczych i wszelkich usług wspierających organizację codziennego życia. Dojazd do Centrum i znanych warszawskich Galerii Handlowych zajmuje kilka minut, a w pobliżu budynku usytuowany jest basen z odnową biologiczną i korty tenisowe Warszawianka Sieć komunikacyjna – w pobliżu znajduje się stacja metra (Metro Racławicka oraz Metro Wierzbno), przystanki autobusowe i tramwajowe.

CERTYFIKAT ENERGETYCZNY
Według ekspertów z branży energetycznej, którzy analizowali parametry projektu inwestycja Puławska 111 może spodziewać się uzyskania certyfikatu najwyższej jakości.

Na terenie inwestycji znajdują się garaż i miejsce postojowe

Godziny pracy biura sprzedaży:
9.00 - 17.00
Telefon: 22 611 34 34