Share |

Art De Vivre

Galeria wnętrz

OPIS FIRMY

Galeria Wnętrz ART DE VIVRE powstała w 1997 roku. Zlokalizowana w sąsiedztwie Nowego Światu na ul. Kopernika w Warszawie, od lat przyciąga miłośników dobrego designu, pomysłowych rozwiązań i dobrej jakości.

W naszej ofercie znajdują się luksusowe meble, kuchnie angielskie i włoskie, wysokiej klasy sprzęt AGD, wyposażenie łazienek, ręcznie malowane kafle oraz wszystko, co niezbędne by stworzyć luksusowe i stylowe wnętrze.  Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, które cenią dobry styl, jak i projektanci wnętrz, którzy poszukują nowych inspiracji oraz ciekawych sposobów realizacji swoich pomysłów.

Projektowanie i wyposażenie wnętrz

Marzysz o kuchni jak z angielskiej prowincji? sypialni we francuskim stylu? awangardowym salonie?… odwiedź galerię wnętrz Art De Vivre. Projektujemy i wyposażamy mieszkania, apartamenty i rezydencje w nowoczesnym oraz klasycznym stylu,  dopasowując je do potrzeb, wizji i marzeń naszych klientów o idealnym wnętrzu.

Realizujemy pełne projekty kuchni zaczynając od pomiarów, poprzez projekt mebli , dobór sprzętu AGD, kafelków, podłóg, blatów, po wykonanie i montaż.

Aranżujemy wnętrza salonów, sypialni, łazienek, gabinetów przedstawiając propozycje mebli, oświetlenia oraz materiałów wykończeniowych.