Share |

Golf Club Józefów

OPIS FIRMY

Golf Club Józefów to prężnie działający kompleks golfowy, w którym każdy amator gry w golfa będzie czuł się wyjątkowo i komfortowo. Jesteśmy jednym z najciekawszych obiektów treningowych na golfowej mapie Polski. Nasz klub znajduje się na malowniczym i rozłożystym terenie należącym do hotelu Holiday Inn, zaledwie 20 km od Warszawy. Zapewniamy doskonałe warunki do gry w golfa dla graczy w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Dzięki profesjonalnemu systemowi nawadniania oraz stałej opiece i zabiegom pielęgnacyjnym nasze pole spełnia najwyższe standardy.

Nasz kompleks składa się z :


Driving range (strzelnica golfowa) : 18 stanowisk, z czego 9 zadaszonych i 9 odkrytych z tarasem
Pole golfowe typu „pitch and putt": 6-cio dołkowe o powierzchni,  60 m odległości pomiędzy dołkami, par 3
Putting Green : 10 dołków

Cały teren należący do Golf Club Józefów jest oświetlony, co pozwala na grę nawet do późnych godzin wieczornych. Klub jest otwarty przez 12 godzin (9.00 – 21.00).

Ponadto, zapraszamy na chwilę relaksu przy dobrej kawie i ciastku w Golf Club Bistro. Dostarczymy dokładnie to, czego Państwo oczekują przed grą w golfa i po niej. W przyjemnej i orzeźwiającej atmosferze mogą Państwo porozmawiać o grze lub po prostu odpocząć wraz z innymi graczami. W lecie otwarty jest klubowy taras, z panoramicznym widokiem.


Zapraszamy również do naszego sklepu sportowego, w którym każdy gracz znajdzie sprzęt odpowiadający jego potrzebom. Zapewniamy najwyższej klasy produkty sportowych marek, tj. Adidas, Taylor Made, Wilson, Foot Joy (kije, rękawiczki, buty golfowe oraz czapki).