Share |

Da Vinci

Synonim luksusu i elegancji

OPIS FIRMY

Światowe trendy, doskonałą jakość i oryginalne wzornictwo połączyliśmy w jedną nazwę – Da Vinci Tailoring. To synonim luksusu, elegancji i komfortu, który od ponad 20 lat, oddajemy w ręce naszych Klientów.

Da Vinci Tailoring jest czołowym polskim producentem ekskluzywnej odzieży - zarówno koszul i garniturów męskich, jak również eleganckich bluzek damskich.

Ofertę kierujemy do osób wymagających, dla których liczy się jakość, nowoczesny styl, a także komfort dokonywanych zakupów. Naszych Klientów obsługujemy w komfortowo wyposażonych wnętrzach z dala od tłumów centrum handlowego.

W atelier Da Vinci można wybrać koszule szyte na miarę z ponad 600 rodzajów najlepszych włoskich tkanin, 42 modeli kołnierzy i 12 rodzajów mankietów. Na koszuli można także wyhaftować monogram.

W ofercie Da Vinci są również garnitury szyte na miarę z wielu doskonałych tkanin, np. Valentino, Loro Piana, Cerruti, Scabal, Vitale Barberis Canonico. W atelier nasi doradcy pomogą dobrać dodatki - krawaty, muchy, spinki do mankietów, paski, a także buty firmy Magnanni. Na szczególne okazje szyjemy fraki oraz smokingi.

Paniom natomiast polecamy kolekcję bluzek damskich - zarówno tych biznesowych i weekendowych, jak również wieczorowych ze szlachetnych jedwabnych tkanin. W naszej kolekcji Panie znajdą także klasyczne spódnice oraz akcesoria - spinki do mankietów, portfele.

Pod opieką stylisty, w zaciszu atelier, łącząc modne fasony z doskonałą jakością, tworzymy niepowtarzalny styl wyjątkowej Kobiety i eleganckiego Mężczyzny.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z nami do atelier w Warszawie, Tczewie oraz Sopocie!

www.davinci.pl
sklep internetowy www.e-davinci.pl