Share |

J&J Group Meble Chesterfield

Oryginalne meble angielskie

OPIS FIRMY

 

Największa Galeria Mebli Chesterfield w Europie.

Firma nasza została założona w 2006 roku. Zajmujemy się importem i dystrybucją mebli Chesterfield prosto z Anglii ,która jest ich historyczną kolebką .  W  naszej firmie  Chesterfield Polska zaopatrzycie się Państwo w najlepszej jakości meble skórzane oraz reprodukcje mebli biurowych. Jest to największa  Galeria w Europie.  Jesteśmy  partnerem  trzech największych angielskich producentów  dzięki czemu nasza oferta obfituje  szerokim wyborem   kolorów ,skór ,drewna i stylów.


Oferta przeznaczona jest dla poziomu Top Executive  /MD  i Chairman/ ,dla salonów rezydencji , ekskluzywnych recepcji oraz  wnętrz klasycznych i nowoczesnych domów i mieszkań.


Jeżeli dokonacie Państwo wyboru mebla ,którego rozmiary nie są adekwatne do powierzchni wnętrza prosimy o kontakt a my sprawdzimy czy możemy wykonać go w tych parametrach i dokonamy wyceny usługi. Wiele lat doświadczeń na tym wielce konkurencyjnym rynku miało wpływ na osiągnięcie mistrzostwa w ich wykonaniu przez naszych  najlepszych angielskich tapicerów. Wszystkie  meble są oczywiście tylko nowe i mają pełne gwarancje.

 

J&J Group Meble Chesterfield Polska
Warszawa - Kabaty
ul. Wąwozowa 2/4A
tel./fax: 022-406-19-24
tel.kom.: 0-600-719-983