Share |

BZ WBK Private Bank

Dla tych, którzy wymagają więcej

OPIS FIRMY

Tylko najwyższe standardy są w stanie sprostać rosnącym wymaganiom zamożnych Klientów, którzy poszukują nie tylko wiarygodnego i profesjonalnego, ale też zaufanego partnera.

Bank Zachodni WBK jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, oferującym szeroki zakres usług bankowych w obrocie krajowym i zagranicznym, dla osób fizycznych i prawnych.

Z aktywami na poziomie 54,1 miliardów złotych, Bank Zachodni WBK należy do największych banków w Polsce.

Bank Zachodni WBK jest instytucją finansową, która na pierwszym miejscu stawia indywidualne potrzeby i oczekiwania Klienta. Swoim Klientom oferujemy współpracę z doświadczonymi w Polsce i za granicą profesjonalistami. Oferowane przez Private Bank rozwiązania finansowe są jednymi z najlepszych na rynku i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Cechuje je zarówno staranne przygotowanie, jak i innowacyjność.

Mając tak silną pozycję, ogromne możliwości i bogate doświadczenie mogliśmy zbudować specjalnie dla Państwa Bank Zachodni WBK Private Bank - usługi Private Banking na najwyższym poziomie.

Rolą Banku Zachodniego WBK Private Bank jest także koordynowanie współpracy naszego Klienta z innymi jednostkami Banku
- Obszarem Rynków Kapitałowych, Centrum Bankowości Korporacyjnej i Biznesowej, Departamentem Usług Skarbu oraz ze spółkami zależnymi Banku, czyli m.in. spółkami  BZ WBK Factor Sp. z o.o., BZ WBK Leasing S.A.  Domem Maklerskim BZ WBK S.A.  oraz  BZ WBK AIB Asset Management S.A.