Share |

Partner Center

Wielkie Wina Świata

OPIS FIRMY

Partner Center to 19 lat pasji i doświadczenia. Należymy do czołówki krajowych importerów i dystrybutorów win oraz alkoholi mocnych. Nasza oferta to ponad 500 rodzajów doskonałych win z renomowanych domów winiarskich Starego i Nowego Świata, wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych konkursach. Portfolio trunków mocnych jest równie bogate: około 500 rodzajów znakomitych alkoholi , m.in. takich znanych marek, jak Bacardi – Martini, Bols, Diageo, Polmos, Sobieski i Wyborowa. Zaopatrujemy zarówno rynek on-trade, jak i off-trade.

Możemy się poszczycić  prestiżowymi tytułami Lidera Rynku, Godłem Inwestor w Kapitał Ludzki  Szafirową Statuetką Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także certyfikatem systemu jakości ISO 9001:2001 w zakresie importu i dystrybucji win i alkoholi. Dwukrotnie zdobyliśmy Medal Europejski .

Propagujemy kulturę picia wina, wiedzy o nim i jego pozytywnym wpływie na zdrowie. Jako firma odpowiedzialna społecznie wspieramy potrzebujących.

Założycielem i Prezesem Zarządu naszej spółki jest Krzysztof Apostolidis  wielki pasjonat wina, Honorowy Komandor Bractwa Dobrego Smaku.