Share |

Best Invest

Współpraca z nami to najlepsza inwestycja

OPIS FIRMY

Biuro nieruchomości Best Invest powstało w 2008 roku, jako uzupełnienie działalności CGI Sp. z o.o., specjalizującej sie w zarządzaniu nieruchomościami, która działa na rynku nieruchomości od 2002 roku.


Specjalizujemy sie w nieruchomościach, z tzw. wyższej półki. Prowadzimy wyłączna sprzedaż apartamentów w Domu Na Czasie – nowoczesnym budynku w sercu Starego Miasta w Krakowie.


Współpracujemy z firmami, które dla swoich pracowników (przede wszystkim obcokrajowców), szukają luksusowych i nowoczesnych apartamentów na wynajem. Dzięki znajomości tego segmentu rynku potrafimy szybko i bez kłopotów znaleźć nieruchomość pasującą do potrzeb naszych klientów.


Proponujemy pełny wachlarz usług, pomagamy w poszukiwaniach nieruchomości, doradzamy jak najlepiej ja wykorzystać, pośredniczymy przy nabyciu. Nasza dewizą jest wysoka jakość usług wynikająca ze znajomości rynku i doświadczenia naszych pracowników. Cenimy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im kompleksową obsługę w zakresie rynku nieruchomości. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, zarówno tego, który chce kupić swoje pierwsze mieszkanie, jak i tego, który poszukuje nieruchomości w celu inwestycyjnym. Staramy się sie poznać jego potrzeby i oczekiwania, tak, aby proponowana nieruchomość była do nich maksymalnie dopasowana. Chcemy bowiem, żeby zakup nieruchomości był jak najmniej kłopotliwy i absorbujący.


Za obsługę klientów Best Invest odpowiada Agnieszka Wojtas - pośrednik nieruchomości z licencja nr 5928.