Share |

SilesianAir

Nauczymy Cię latać samolotem

OPIS FIRMY

SilesianAir działa na terenie rybnickiego lotniska w Gotartowicach od 2008 roku i specjalizuje się w szkoleniach na samolotach ultralekkich. Profesjonalna kadra instruktorska, znakomici wykładowcy oraz szeroki wachlarz statków powietrznych, którymi dysponuje szkoła, umożliwiają kursantom efektywne szkolenie, pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności. Spełniamy najwyższe standardy oraz gwarantujemy najwyższą jakość zajęć, w pełni indywidualne podejście, a także świetną zabawę!

Na podstawie umowy zawartej ze szkołą Borisa Langa „Flying School” kursanci automatycznie stają się członkami LAA (czeskiej organizacji zrzeszającej pilotów samolotów ultralekkich), a dzięki temu szkolenia i egzaminy mogą być prowadzone według programu czeskiego.


U naszych południowych sąsiadów obowiązuje bardzo nowoczesne i liberalne prawo lotnicze, co w praktyce oznacza, że kurs latania i samo latanie na samolotach ultralekkich stawiane jest tam na równi z... prawem jazdy na samochód! Także formalności i obostrzenia związane z dokumentacją pilota oraz samolotu zostały zmniejszone do niezbędnego minimum.

Gdzie i jak szkolimy? Główna siedziba szkoły znajduje się na terenie sportowego lotniska w Rybniku Gotartowicach, przy trasie Żory – Rybnik. Tu odbywają się zajęcia teoretyczne, kabinówka oraz loty.


Mając na uwadze ograniczony czas, jakim dysponują nasi klienci, SilesianAir jako jedyna firma wprowadziła nieodpłatną możliwość skorzystania z samolotu, w ramach lotu partnerskiego, w celu ułatwienia przetransportowania kursanta z dowolnego lotniska sportowego na terenie GOP na zajęcia praktyczne do Rybnika Gotartowic i zaoszczędzenia w ten sposób jego czasu (opcja dostępna od poniedziałku do czwartku).

Dla wygody szkolących się zajęcia teoretyczne można także zorganizować w wygodnej salce wykładowej w centrum Katowic. Terminy wykładów ustalane są indywidualnie, z uwzględnieniem sugestii szkolących się, aby jak najlepiej dostosować się do wolnego czasu kursantów.

Szkolenie teoretyczne do egzaminu na licencję ULLa – 1500 zł.
Szkolenie praktyczne do egzaminu na licencję ULLa – 9900 zł. - możliwość rozłożenia na raty!

Oferujemy również usługi dodatkowe - wynajęcie samolotu, sesje zdjęciowe na lotnisku lub z lotu ptaka, 'imprezy lotnicze' - zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: ania@samoloty.slask.pl

Spełnij swoje marzenie o lataniu samolotem!