Share |

Emonety.pl

Piękno Pasja Inwestycja zaklęte są w sztabkach i monetach

OPIS FIRMY

Numizmatyką zajmujemy się od przeszło od 20 lat, co czyni emonety.pl S.A. WIODĄCYM PORTALEM NA RYNKU NUMIZMATYCZNYM W POLSCE.
 
W 2005 roku uruchomiliśmy pierwszy portal numizmatyczny pod nazwą EMONETY.PL, który w krótkim czasie stał się jednym z najważniejszych adresów internetowych dla wszystkich kolekcjonerów monet. Jednocześnie w 2005 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o produkty renomowanych mennic zagranicznych.
 
Od początku działalności stawiamy na rozwój oraz innowacyjność. Oferujemy naszym Klientom możliwość wzbogacania ich kolekcji o najlepsze numizmaty z całego świata oraz umożliwiamy najnowocześniejsze metody inwestowania kapitału w produkty wykonane z najwyższej jakości metali szlachetnych.
Nieustannie wspieramy naszych Klientów w osiąganiu przez nich dowolnie założonych celów kolekcjonerskich oraz inwestycyjnych, które stają się tym samym naszym celem.
 
Kierując się zasadą otwartych drzwi jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy w dowolnym momencie z pasją i zaangażowaniem służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Opinie i rekomendacje przygotowywane są przez naszych specjalistów w oparciu o bieżącą sytuację na rynku metali szlachetnych.
 
 Specjalnie dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy dodatkowe serwisy internetowe:


1. kursyzlota.pl - znajdziecie tu Państwo przejrzystą ofertą złotych sztabek oraz monet bulionowych idealnie nadających się na inwestycję lub na prezent 

2. kursysrebra.pl - strona zawiera bogatą ofertą srebrnych sztabek oraz monet bulionowych, które stanowić mogą idealny pomysł na upominek dla kogoś wyjątkowego

3. emonety.com - serwis dedykowany dla naszych rodaków w Stanach Zjednoczonych, dzięki któremu ich ulubione monety lub sztabki są bliżej niż kiedykolwiek

Wyjątkowa reputacja oraz solidna marka, jaką cieszą się emonety.pl S.A. od wielu lat jest starannie i sukcesywnie budowana w oparciu o uczciwość w działaniu, doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku numizmatycznego i metali szlachetnych.
 
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem monet i numizmatów z najbardziej renomowanych mennic świata: m.in szwajcarskiej mennicy PAMP, kanadyjskiej Royal Canadian Mint oraz australijskiej Perth Mint.

Jesteśmy również dystrybutorem markowych akcesoriów numizmatycznych firmy LEUCHTTURM oraz sejfów HARMANN TRESORE.

Godziny pracy biura: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00