Share |

ANTYKI - Kopalnia Marzeń

OPIS FIRMY

Firma ANTYKI - Kopalnia Marzeń s.c. działa na rynku polskim od lutego 2006 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, zajmującą się sprzedażą wyszukanych, antycznych przedmiotów ze srebra, porcelany, antycznej biżuterii, stylowych mebli, lamp, platerów, wyrobów posrebrzanych i wielu, wielu innych, często poszukiwanych towarów. Zamiłowanie do antycznych rzeczy jest w naszej rodzinie od pokoleń, dlatego w naszą pracę wkładamy całe nasze serca.

Kupując w naszym sklepie internetowym, mają Państwo gwarancję legalności i oryginalności, gdyż wszystkie oferowane przedmioty pochodzą wyłącznie z renomowanych europejskich Domów Aukcyjnych.

Na życzenie klienta wystawiamy CERTYFIKATY potwierdzające autentyczność przedmiotu.

ANTYKI - Kopalnia Marzeń jest firmą handlową, dlatego ogromną wagę przykładamy do jakości obsługi klienta! Wszystkie wystawione przedmioty można przed zakupem obejrzeć w naszej galerii w Warszawie. Bierzemy pełną odpowiedzialność za zgodność opisu z towarem. Dbamy o to, aby zakupiony towar został w możliwie najkrótszym czasie dostarczony pod wskazany adres. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo - towar jest odpowiednio pakowany a wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczane na czas transportu.

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty spełnią Państwa oczekiwania i dostarczą zadowolenia i satysfakcji z ich posiadania.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00