Share |

Top Hi-Fi & Video Design

OPIS FIRMY

Oferta salonów Top Hi-Fi & Video Design jest niezwykle bogata w najnowsze rozwiązania z zakresu instalacji multimedialnych, rozwiązań stereofonicznych oraz kina domowego. Wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów oraz dostęp do wiodących produktów na rynku audio-wideo sprawia, że bez wątpienia jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych sieci specjalistycznych salonów, oferującą nie tylko zaawansowane rozwiązania audiowizualne, ale także zintegrowane instalacje multimedialne projektowane na indywidualne zamówienie. Do dyspozycji Klientów w każdym z salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której można przetestować i porównać ze sobą urządzenia. Nasi konsultanci służą Państwu również pomocą w dobraniu odpowiednich akcesoriów. Wystarczy zatelefonować, a nasze wieloletnie doświadczenie pozostaje do Państwa dyspozycji.

Stereo

StereoSwój początek salony Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęły właśnie od oferowania najwyż- szej jakości systemów stereo- fonicznych. Jak dotąd, systemy stereofoniczne umożliwiają od- tworzenie muzyki w sposób najpełniejszy i najwierniejszy z zachowaniem emocji towarzyszących przy powstawaniu najznakomitszych dzieł muzycznych. Magia stereofonicznego brzmienia sprawia, że dobrze znane płyty wciąż można poznawać na nowo. W ofercie naszych salonów znajdują się urządzenia najlepszych światowych specjalistów od stereo.

Kina domowe

Dzięki ogromnej popularności nowoczesnych telewizorów wysokiej rozdzielczości, współ- czesne systemy kina domowe- go oferują niezwykłą dawkę emocji. Złożone z amplitunera, odtwarzacza, zestawu kolumn głośnikowych i subwoofera, a także projektora lub wysokiej klasy telewizora idealnie reprodukują filmowe efekty dźwiękowe i wizualne, oddając z niezwykłym realizmem atmosferę filmowej akcji.


Ogromne doświadczenie, jakie posiadamy w komponowaniu systemów kina domowego oraz bezpośredni dostęp do najnowszych i najlepszych technologii dostępnych na rynku sprawia, że zawsze jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Klienta.

Akcesoria

W naszych salonach proponujemy niezwykle szeroką gamę akcesoriów dopełniających najwyższej jakości rozrywkę multimedialną. W stałej ofercie znajdują się audiofilskiej próby przewody połączeniowe, Akcesoriawielofunkcyjne piloty zdalnego sterowania, szafki do elektroniki, podstawki pod głośniki, słuchawki, stacje dokujące i systemy muzyczne do iPodów czy urządzenia peryferyjne do komputerów przenośnych. Pomimo różnicy zastosowań, łączy je przede wszystkim bezkompromisowe wykorzystanie przez producen- tów zaawansowanych techno- logii oraz wysoka jakość wyko- nania, których gwarancją są doskonałe, silne marki.