Share |

Platinium Club & Restaurant

OPIS FIRMY

PLATINIUM CLUB & RESTAURANT to wyjątkowe miejsce na mapie warszawskich klubów... wysokie przestronne wnętrza, oryginalne rozwiązania architektoniczne w połączeniu z nowoczesną i odważną aranżacją przestrzeni. PLATINIUM CLUB & RESTAURANT jest niewątpliwie jednym z najbardziej ekskluzywnych klubów w Warszawie.

Klub to blisko 1000m2 powierzchni, podzielonej na niezależnie funkcjonujące części.
Układ sal, ich wystrój oraz rozkład tworzą interesujący klimat dając możliwość wielu   ciekawych aranżacji.

PLATINIUM CLUB & RESTAURANT to wyjątkowe miejsce przede wszystkim ze względu na ofertę muzyczną. Eklektyczny w wystroju oferuje równie eklektyczną mieszankę brzmień i nastrojów. Absolutne zderzenie starego z nowym, analogowego z cyfrowym. Klub gości zarówno gwiazdy wielkiego formatu, jak i młodych obiecujących wykonawców. Wspieramy autorskie projekty muzyczne i sceniczne. Czyste brzmienia począwszy od oldschool`owego funku z electro, soulful`owego housu z break- beat`em. Żywe instrumentarium z DJ`skimi setami.
Muzykę w Platinium Club traktujemy poważnie…

Koncepcja artystyczna Klubu

Środy
MALE NIGHTs…Czego pragną mężczyźni?

Wstąp do męskiego świata, krainy wrażeń, niekończącej się przyjemności i wciąż nowej przygody.

Czwartki
Real Soul of Platinium to mieszanka muzyczna utrzymana w tonacji dźwięków R’n’B, funky oraz soul. Czarne rytmy autorstwa najlepszych polskich djów, towarzyszą im wykonawcy life actów – wokaliści, MCs, instrumenty perkusyjne, saxofon oraz realsoulowi tancerze.

Piątki
Main stage - house music w swojej najpiękniejszej postaci, czyli vocal and latino vibe z udziałem czołowych polskich dj's oraz gości specjalnych z najlepszych klubów świata. W piątkowe wieczory zapraszamy na degustacje ekskluzywnych alkoholi.
Back stage - classic r&b oraz soul – królestwo czarnej muzyki.

Soboty
Main stage - saturday night fever - czyli extremalne szaleństwo weekendu
Back stage - classic r&b oraz soul – królestwo czarnej muzyki.

 

Restauracja
Platinium to również doskonałe miejsce na kolację. Bogata oferta menu, powoduje, iż w PLATINIUM odbędziecie wyjątkową podróż po najlepszych kuchniach Europy. Po zachodzie słońca gościom towarzyszy blask świec, przyjemna muzyka w wykonaniu najlepszych muzyków.... to wszystko sprzyja nieformalnym spotkaniom biznesowym oraz eleganckim kolacjom w gronie przyjaciół.

Wykwintna atmosfera, profesjonalna obsługa, dyskretna ochrona oraz serwowana bez limitu najmodniejsza muzyka .. to nasza propozycja dla gości o bardzo wysublimowanych potrzebach. Wystarczy nas odwiedzić i dać się ponieść zabawie ... albo liczyć bąbelki uciekające z kieliszka wybornego szampana.

 

Środa – piątek od 17.00
Sobota od 20.00