Share |

Marella

Kolekcja jesień zima 2015/2016

OPIS FIRMY

Marella to prestiżowa firma wchodząca w skład włoskiego holdingu MaxMara Fashion Group, istniejąca na rynku włoskim od 1973r, kiedy to pojawiła się jako jedna z linii Max Mara. Autonomiczną firmą stała się od 1988 r z siedzibą w Reggio Emilia.

Bogactwo i różnorodność kolekcji Marella zadowala wymagającą klientelę, proponując jej kompletny total look na wszelakie okazje.


Filozofia kolekcji Marella przeznaczona jest dla kobiet wrażliwych na modę, pewnych siebie i swojej kobiecości. Kobieta Marelli nie boi się eksperymentować, śledzi najnowsze trendy łącząc je często z klasyką i stylem indywidualnym.

Perfekcyjny krój, najwyższa jakość tkanin, inspiracja trendami, są od lat receptą na sukces Marella. Detale charakterystyczne w każdej kolekcji, uliczna moda, kaszmir, skóra, trykot, micro-fibra, strech, to wszystko składa się na niezwykle silną osobowość kobiety Marella, która najlepiej czuje się w zgodzie ze sobą, wśród wygodnych fasonów, tkanin, które znajdzie w kolekcji Marella Sport, czy Marella Tricot. Oryginalnie zaproponowaną klasykę zapewni jej kolekcja główna Marella, a także, w przypadku niezwykle wyrafinowanych gustów, Marella Essentials. Wieczór i specjalne okazje ukryte są pod metką Blu Charme.

Szeroka gama linii akcesoria wraz z butami, torbami, szalami jak i innymi dodatkami, Marella Accessori, uzupełnia całość kolekcji, sprawiając , że staje się ona jeszcze bogatsza i bardziej interesująca.


Marella jest obecna z 85 salonami monomarka we wszystkich stolicach mody i kultury. Mediolan, Rzym, Barcelona, Bejrut, Dubaj, Helsinki, Hong Kong, Istambuł, Madryt, Monachium, Moskwa, Paryż, Singapur, Tokio, Wiedeń. W Polsce jest obecnie 7 salonów franchising Marella: 2 w Warszawie, oraz po jednym w Łodzi, Katowiach, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. 97 salonów we własności najbardziej prestiżowych Department Stores. Całość dopełnia 1470 punktów sprzedaży multimarka, we Włoszech i na świecie.