Share |

LIU JO

Kolekcja jesień zima 2015/2016

OPIS FIRMY

Marka LIU JO narodziła się w 1995 roku we Włoszech  w samym sercu okręgu tekstylnego w Carpi w prowincji Emilia Romagna. Została wykreowana  przez młodego przedsiębiorcę Marco Marchi i jego brata Vannisa, którzy  z wielkim sukcesem promują swoja markę zarówno na rynku włoskim jak i na rynkach zagranicznych. Jakość, kultura, intuicja, kreatywność i wysoka technologia dają jedność produktu ekskluzywnego, który tworzy najsilniejszy punkt firmy.

Marka  LIU JO w ciagu kilku ostatnich lat jest jednym z największych  sukcesów handlowych we Włoszech. W szybkim tempie rozwija się projekt otwierania salonów monomarkowych  w najbardziej prestiżowych  lokalizacjach ( Paryż, Tokyo, Mediolan, Moskwa, Praga, Rzym, Londyn, Dubaj).

LIU JO to marka dla tych kobiet, które lubią czuć się zauważane i zmysłowe w każdym miejscu. Kobieta LIU JO jest dynamiczna, pewna siebie, uważna na zmiany w modzie, ale z pełną  świadomością  wolności w wyborze.

Bogaty wybór modeli fasonów aplikacji  oraz nieustanne  poszukiwanie  zestawień najlepszych materiałów to sukces tej kolekcji.Najnowsza kolekcja LIU JO to kombinacja klasycznej elegancji, nowoczesnych wzorów,ciekawych zestawień  i  wysokiej jakości wykonania.