Share |

BCcustom

Luksusowe felgi dla wyjątkowych ludzi.

OPIS FIRMY

Firma BCcustom powstała z wcześniej już istniejącej firmy tuningowej, która zajmowała się sprzedażą felg aluminiowych. Zdobyliśmy dzięki temu uznanie wielu klientów i nawiązaliśmy ciekawe kontakty z czołowymi firmami, które na polskim rynku istnieją do lat. Na potrzeby naszych motoryzacyjnych maniaków rozszerzyliśmy swoja dzialalność o sprzedaż akcesorii tuningowych i stylizację aut.
 
BCcustom jest oficjalnym przedstawicielem na rynku polskim takich firm jak ASANTI, LEXANI, KINESIS, TEZZEN, LUXURY SYMBOLIC, MODULAR SOCIETY, HIPNOTIC, BD, RBP i współpracuje ze znanymi w Polsce juz firmami takimi jak RENNEN, DONZ oraz WD. Nawiązała również kontakt z najlepszymi projektantami jeżeli chodzi o wizualizację aut, profesjonalne zabudowy audio, wyposażenie czy wykończenie wnetrz.
 
W sprzedaży posiadamy gotowe systemy wydechowe firmy REMUS ale i budujemy systemy pod indywidualnego klienta, posiadamy też niesamowite body kity firmy HAMANN i jesteśmy w stanie przemalować Twoje auto na tysiąc różnych kolorów. Nasza oferta jest bardzo bogata, zapraszamy wiec do zapoznania się i sprawdzenia co możemy zaoferować.