Share |

Savills Residential

luksusowe apartamenty i rezydencje

OPIS FIRMY

Savills to światowy lider branży obrotu nieruchomościami notowany na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Firma ma bogate tradycje - została założona w 1855 roku i bardzo dynamicznie się rozwija. To spółka, która wytycza nowe kierunki rozwoju rynku, a nie kroczy ścieżkami przetartymi przez innych. Savills posiada aktualnie ponad 200 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku i na Bliskim Wschodzie. Wyjątkowe połączenie wiedzy branżowej i przedsiębiorczości umożliwia oferowanie klientom najwyższej marki wiedzy fachowej z zakresu obrotu nieruchomościami. Jesteśmy uznawani za nowatorsko myślącą firmę, której sukces w dużej mierze zawdzięczamy naszym umiejętnościom negocjacyjnym. Spółka Savills zdecydowała się kierować swoją ofertę do określonej grupy klientów, a więc może zaproponować najwyższej jakości obsługę firmom i osobom prywatnym, które podzielają jej wartości i przekonania. Savills jest synonimem jakości obsługi z najwyższej półki i wierzy w długoterminowe kontakty biznesowe oraz inwestycje w strategiczne relacje handlowe.

Savills Polska jest zespołem specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnych usług oferowanych zarówno lokalnym jak i międzynarodowym klientom. Zadaniem firmy jest asystowanie przy decyzjach inwestycyjnych oraz praca nad maksymalizowaniem zwrotu z rozdysponowanych funduszy poprzez specjalistyczne doradztwo inwestycyjne, usługi brokerskie, wyceny nieruchomości, analizy rynku, a także konsultacje w zakresie obsługi i zarządzania nieruchomościami.

Savills Residential Agency zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości nieruchomości mieszkaniowych na całym świecie. Departament ten działa we współpracy z wszystkimi jednostkami Savills na świecie, a tym samym korzysta z wiedzy i doświadczenia pracowników specjalizujących się w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego w takich miejscach jak Francja, Hiszpania, Portugalia, Toskania.


Deweloperom zapewniamy kompleksową obsługę międzynarodowych transakcji sprzedaży oraz szereg związanych z tym działań marketingowych. Oferowane przez nas usługi obejmują doradztwo w zakresie promocji, w tym projekt i produkcję broszur reklamowych, wizualizacje reklam, umieszczanie ich w prasie oraz kontakt z mediami.